vevsz
02.04.11,14:02
Dobrý deň,

hľadám účtovníka/ku, ktorí by mi bol ochotný pomôcť s "papierovačkami" a poprípade poradiť, čo treba a na čo netreba zabudnúť. Podnikám iba krátku dobu a v tomto smere som iba nováčik, preto by sa mi zišla milá osôbka na ktorú by som sa mohla kedykoľvek obrátiť.

Prosím Vás kontaktujte ma na veronika.strelcova@gmail.com, tam sa bližšie dohodneme na cene za šlužbu. Najlepšie by bol človek z Krupiny, Zvolena, Žiaru nad Hronom, poprípade okolité miesta spomínaných miest.


Dúfam, že som našla vhodné miesto na túto ponuku
Melnick
04.04.11,22:20
Určite tu niekoho nájdeš.:)
Posúvam Ti tému na svetlo.
vevsz
05.04.11,15:41
Určite tu niekoho nájdeš.:)
Posúvam Ti tému na svetlo.

Ďakujem :)

a týmto by som chcela napísať, že ponuka už nie je aktuálna.

Ďakujem všetkým za prejavený záujem :)
JarkaL
05.04.11,16:05
Dúfam, že preto, že si niekoho našla. Oceňujem Tvoju múdrosť, málo je takých ako ty a potom na to doplácajú, že šetria na nepravom mieste.
vevsz
05.04.11,17:30
Dúfam, že preto, že si niekoho našla. Oceňujem Tvoju múdrosť, málo je takých ako ty a potom na to doplácajú, že šetria na nepravom mieste.

Áno, už sa ich nazbieralo dosť, tak už si len vybrať :)

No tak účtovník je myslím, celkom dôležitá osoba z mnohých dôvodov. A zase, ked mi niekto robí službu snažím sa mu to vždy oplatiť, to by mala byť samozrejmosť.
knight
06.04.11,13:58
Keď už je tu táto téma, pridám sa aj ja :)

Hľadám účtovníčku na JU, živnosť.
Som neplatiteľ DPH, registrovaný podľa paragrafu 7a.
Mesačne cca 10 - 15 faktúr.
Práca s účtovníckym programom výhoda (ALFA ale aj iné).
Lokalita Trnava
vevsz
06.04.11,14:15
Keď už je tu táto téma, pridám sa aj ja :)

Hľadám účtovníčku na JU, živnosť.
Som neplatiteľ DPH, registrovaný podľa paragrafu 7a.
Mesačne cca 10 - 15 faktúr.
Práca s účtovníckym programom výhoda (ALFA ale aj iné).
Lokalita Trnava


Kľudne sa pridaj, ale nie je tu kontakt na Vás. Teda zatiaľ som neprišla na to, že by sa tu dali posielať správy. Držím Vám palce pri hľadaní !
veronikasad
06.04.11,14:17
klikni na nick - druhý riadok je poslať súkromnú správu. Alebo priamo cez profil člena.

Noví členovia majú určité obmedzenia v posielaní SS ...
vevsz
06.04.11,14:25
Ďakujem ;)
Misicka21
06.04.11,14:33
Kolegyňa ide od júna na MD a neskôr RD, a hľadám miesto nej mzdárku / mzdára + obyčajné administratívne práce,
( samozrejme keď bude spokojnosť, môžme sa dohodnúť aj dlhodobejšie )
- program MRP,
- máme 2 firmy a cca 20 ľudí,
- lokalita : Revúca
- prosím kontaktujte ma : transtav@transtav.sk
rodina1
06.04.11,14:35
... v poslednej dobe je tu dosť ponúk na prácu účtovníka, ale pre mňa nevyhovujúca oblasť :(
... neponúkne niekto miesto aj v okolí Trenčína, Dubnice alebo Ilavy? :)
veronikasad
06.04.11,14:39
rodina1
06.04.11,14:44
Veronika, ďakujem ... ale pre mňa je Nové Mesto trochu "od ruky" ...
infoziadatel
12.04.12,22:44
môžem ponuknuť, JU,PO, mzdy, a soft. POHODA, ak máte záujem píšte na zuzuladvo@gmail.com
Chudíková Katarína
13.04.12,05:44
Ponúkam spracovanie účtovníctva-PU, JU a všetko čo s tým súvisí záujemcom z okolia Popradu. Dík
Chudíková Katarína
13.04.12,05:45
Ponúkam spracovanie účtovníctva-PU, JU a všetko čo s tým súvisí záujemcom z okolia Popradu. Dík 0904632892 alebo chudikovak@gmail.com
juzek691
13.04.12,06:04
Dobrý deň,
môžem pridať pre záujemcov z Prešova a aj širšieho okolia, spracujem celú ekonomickú agendu - JÚ, PÚ, mzdy atď. - eki.jinas@gmail.com, 0904 512 696
vevsz
18.04.12,14:33
Ahojte, znovu hľadám nejakú účtovníčku. Iba zo Žiaru nad Hronom. Chcela by som milú a sympatickú osôbku, úprimnú, ochotnú poradiť a pomôcť. Za služby vždy zaplatím ale záleží mi na príjemnom a serióznom prístupe. Bola by som rada ak ma budete kontaktovať alebo mi niekoho odporučíte :) Na mail alebo aj sem. veronika.strelcova@gmail.com
blondy
18.04.12,14:56
Škoda že musí byť práve zo Žiaru ... Ja som priamo zo Zvolena, tak ak by si potrebovala účtovníčku, môžeš sa na mňa kľudne obrátiť... ;)
Misicka21
17.07.12,09:42
Ahojte, aj ja opäť potrebujem mzdárku na celkové spracovanie miezd a personalistiky, komplexné zastrešenie pracovných pomerov, samozrejme zaučím, lokalita Revúca,
kontakt : transtav@transtav.sk
leonka5
23.08.12,07:18
Ahojte. Ja ponúkam kompletné spracovanie podvojného účtovníctva, mzdovej agendy, a všetko čo s tým súvisí. Ďalej aj zakladám spoločnosti. Som z Komárna, práca môže byť externá prakticky z celého Slovenska. E-mail: uctokancelaria@azet.sk
Ďakujem
PERSON SLOVAKIA
02.11.12,14:49
Ponúkam kompletné spracovanie podvojného účtovníctva/miezd (DPH daňové priznanie, daň z príjmu, ročné zúčtovanie dane, zdravotného poistenia...) formou externej spolupráce. Žiar nad Hronom a okolie, person.slovakia@post.sk
.
PERSON SLOVAKIA
02.11.12,14:49
Oprava aj jednoduché účtovníctvo.
martina0203
31.01.13,20:01
Dobrý večer, spracovávam podvojné účtovníctvo jednej firme, mesačný platca DPH, podvojné účtovníctvo ma baví a preto ponúkam moje služby, ak by niekto potreboval pomoc pri účtovaní, ako pomocná účtovníčka, spracovanie DPH, a iných dokladov, ak máte veľa firiem a nestíhate, alebo vám niekto vypadol z kolektívu, tak sa ozvite, okolie Trnava....
atech
31.01.13,22:29
Poprosim Vas o radu,
zatial si robim uctovnictvo sam (asi to aj tak vyzera),
no chcel by som si najst nejaku uctovnicku a nemam ani predstavu kolko by mohlo
kompletne vedenie uctovnictva stat.

Mam internetovy obchod, som kvartalnym platcom DPH,vediem JU, nemam zamestnancov,
pocet OF cca 3000 rocne, doslych cca 400 rocne, rozne vydavkove doklady
cca 500 rocne, na bankovych vypisoch kazda platba pripisana samostatne t,j, cca 3000 rocne

Ak by mi uctovnicka navrhla nejaku sumu za kompletne uctovnictvo, do akej ceny by som mal
suhlasit?
Dakujem za Vase odpovede
Stefan2005
01.02.13,08:12
...Mam internetovy obchod, som kvartalnym platcom DPH,vediem JU, nemam zamestnancov,
pocet OF cca 3000 rocne, doslych cca 400 rocne, rozne vydavkove doklady cca 500 rocne, na bankovych vypisoch kazda platba pripisana samostatne t,j, cca 3000 rocne
Ak by mi uctovnicka navrhla nejaku sumu za kompletne uctovnictvo, do akej ceny by som mal suhlasit?

... predpokladám, že nemáš zabezpečený automatický prevod OF z aplikácie i-obchodu do účtovníctva...
Takže na prvý pohľad mi to vychádza: 3.000 + 400 + 500 = 3.900 dokladov, ktoré treba nielen účtovať, ale i likvidovať (úhrady) - uvažujem cenu 1€ za 1 doklad, aj tak to vychádza minimálne 4.000 € za rok... okrem toho určite budú nejaké účtovné prípady navyše, bankové prevody, plus daňové priznania, ....
cacka
01.02.13,08:38
Myslím, že pre JU je to dosť 1 € za doklad. Myslím, že 0,50-0,70 € za zápis je primeranejšie.
IvetaH
01.02.13,08:47
Bola tu odpoveď nepatriaca k tejto téme, preto ju mažem, aby to nemýlilo.
Soory.
cacka
01.02.13,09:05
To bolo mienené na moju odpoveď?
IvetaH
01.02.13,13:28
O Cacka, nebolo to k tvojmu príspevku, naraz som sledovala dve témy a toto bola odpoveď pre Economic, kde poukázala na možný súvis medzi kvalitou a cenou za účto.
norea
26.10.13,11:58
ahojte, ponukam externe spracovanie miezd - MRP, priprava mesacnych vykazov.
Presov a okolie, kontakt: mzdyexterne@gmail.com
promont maja
26.10.13,13:08
... tu na porade máme aj inzerciu ... http://uctovnici.porada.sk/
AnikoAd
02.10.14,08:20
Dobrý den, hľadám učtovníka na vedenie jednoduchého učtovníctva, štvrťročný platca DPH- Levice.Dakujem...