queen
02.04.11,20:50
NA PN som bola od 15.3 do 25.3, uzavierku mame 25, vyplatu posledny pracovny den za aktualny mesiac. Papier o zacati PN bol mzdarke doruceny. na vyplatnej paske mam viac ako 100 hodin neplatenu nepritomnost. Myslim si, ze ked zamestnavatel 10 dni plati, tak mi mali tieto dni zaplatit uz v marci, nie az v aprili. Mam pravdu? Lebo teraz sa asi pojdem past:-( dakujem za objasnenie situacie
nesca
04.04.11,05:18
Zam-teľ je povinný ti vyplatiť náhradu mzdy za prvých 10 dní PN.Na výpl.páske sa to však nemá odraziť ako neospr.neprítomnosť.ALe čo sa udialo,to ti povedia len v práci,choď za mzdárkou,nech ti to vysvetlí.Ak si odovzadla papiere načas,nemali právo ti to nevyplatiť.V prípade výhovoriek podať podnet na IP.
veronikasad
04.04.11,05:22
NA PN som bola od 15.3 do 25.3, uzavierku mame 25, vyplatu posledny pracovny den za aktualny mesiac. Papier o zacati PN bol mzdarke doruceny. na vyplatnej paske mam viac ako 100 hodin neplatenu nepritomnost. Myslim si, ze ked zamestnavatel 10 dni plati, tak mi mali tieto dni zaplatit uz v marci, nie az v aprili. Mam pravdu? Lebo teraz sa asi pojdem past:-( dakujem za objasnenie situacie
skontroluj si výplatnú pásku. Počas PN-ky nedostávaš mzdu, ale náhradu príjmu, ktorá je podstatne nižšia ako mzda.

(neplatená neprítomnosť sa môže rovnať náhrada príjmu). Práceschopná si od 25. alebo 26 ? (do 25. si vysvetlujem vrátane, v tom prípade sa asi tvoja PN-ka do spracovania výplat nedostala, ak si ju doručila neskôr)
nesca
04.04.11,05:30
Ináč,divný systém.26 už má urobené výplaty,27 možno odoslané výkazy...a keď niekto donesie Pn od 30 dňa tak čo,všetko prerába? Aký to má význam?
Chobot
04.04.11,09:07
Ináč,divný systém.26 už má urobené výplaty,27 možno odoslané výkazy...a keď niekto donesie Pn od 30 dňa tak čo,všetko prerába? Aký to má význam?

Význam to má taký, že prvého majú peniaze - výplatu. Nemusia čakať do 10.-ho.
Chobot
04.04.11,09:10
NA PN som bola od 15.3 do 25.3, uzavierku mame 25, vyplatu posledny pracovny den za aktualny mesiac. Papier o zacati PN bol mzdarke doruceny. na vyplatnej paske mam viac ako 100 hodin neplatenu nepritomnost. Myslim si, ze ked zamestnavatel 10 dni plati, tak mi mali tieto dni zaplatit uz v marci, nie az v aprili. Mam pravdu? Lebo teraz sa asi pojdem past:-( dakujem za objasnenie situacie

Ja si myslím, že mzdárka jedoducho nestihla spracovať tvoju PN do 25., keďže ty si ju 25. len ukončila. Náhradu za dni PN ti vyplatia v nasledujúcej výplate. To je problém firiem, kde robia uzávierku dochádzky pred koncom mesiaca.
Stefan2005
04.04.11,10:24
Význam to má taký, že prvého majú peniaze - výplatu. Nemusia čakať do 10.-ho.

ovšem do akej miery korešpondujú takto vykázané a zaúčtované mzdy so skutočnosťou, odzrkadľujú správnosť vykázaného základu odvodov, je druhá stránka veci....


Ja si myslím, že mzdárka jedoducho nestihla spracovať tvoju PN do 25., keďže ty si ju 25. len ukončila. Náhradu za dni PN ti vyplatia v nasledujúcej výplate. To je problém firiem, kde robia uzávierku dochádzky pred koncom mesiaca.

... a keby náhodou sa rozviazal pracovný pomer 31. dňa v mesiaci ?
truch
04.04.11,10:44
Mzdy robíme vždy 1. pracovný deň nasledujúceho mesiaca. Mám všetky údaje a mzdu ľudia dostanú hneď o 1-3 dni, podľa dĺžky prevodu, dávam na úhradu hneď v deň výplaty:)
queen
04.04.11,14:44
no, vyplatu mame vzdy posledny den v aktualnom mesiaci, 25eho urobia uzavierku a ak treba, dalsi mesiac korekcie..........cize moj koniec PN dosiel po uzavierke, takze mi nezaplatili ani hodinu PNky a tento mesiac sa mozem ist past..........to, ze mi to zaplatia dalsi mesiac mi teraz dost komplikuje zivot. v kazdom pripade dakujem za vysvetlenie kazdemu, kto reagoval
veronikasad
04.04.11,14:45
no, vyplatu mame vzdy posledny den v aktualnom mesiaci, 25eho urobia uzavierku a ak treba, dalsi mesiac korekcie..........cize moj koniec PN dosiel po uzavierke, takze mi nezaplatili ani hodinu PNky a tento mesiac sa mozem ist past..........to, ze mi to zaplatia dalsi mesiac mi teraz dost komplikuje zivot. v kazdom pripade dakujem za vysvetlenie kazdemu, kto reagoval
Nie je možné požiadať zamestnávatela o vyplatenie mimoriadnej zálohy ?