ajka-26
03.04.11,12:36
Ma niekto skusenost s pracou ako dokladac tovaru(napr.pre Nestle) v obchodnych retazcoch?Aka je to praca.Ake ma vyhody,alebo nevyhody.Dakujem za akekolvek skusenosti...
KEJKA
03.04.11,12:19
neviem, čo máš na mysli.
Známy však teraz získal prácu v IKEA, 20 hod. týždenne, od 6 do10ej hod.
je to fajn doplnok inej práci.
Soreta
11.04.11,11:13
Dobrý deň, sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá službou ako uvádzate - dokladanie tovaru v marketoch. Táto práca sa dá vykonávať na dohodu o vykonaní práce, alebo na živnostenský list. Táto práca obnáša vykladanie tovaru na určené miesto kde sa dané výrobky spoločnosti, ktorú dokladate nachádzajú,alebo maju dohodnuté vystavenie. Robiť II. vystavenia čo znamená ak spoločnosť zadá, že má tovar v akcií a dohodla si II. vystavenie treba toto vystavenie uskutočniť do termínu, ktorý uvedie a počas celej doby trvania sa treba o to II. vystavenie starať. II. vystavenia majú rôznu podobu, ako paletove vystavenie, čelo regálu, kôš, stojan a ďalšie. Pri každom dokladaní treba dávať pozor na záruky, dodržiavať FIFO. Robiť, alebo dávať návrh objednávky vedúcej, aby nedošlo k výpadku sortimentu tovaru danej spoločnosti pre ktorú vykonávate dokladanie, tak isto kontrola cenoviek či su správne . Veľmi dôležite pri tejto práci je komunikácia s obchodným zástupcom, ktorý zastupuje spoločnosť a tak isto komunikácia s agentúrov ak Vás zamestná agentúra na takúto prácu. Viac informácií o tejto práci najdete aj na našej stránke.
srska
11.04.11,11:18
Dobrý deň, sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá službou ako uvádzate - dokladanie tovaru v marketoch. Táto práca sa dá vykonávať na dohodu o vykonaní práce, alebo na živnostenský list. Táto práca obnáša vykladanie tovaru na určené miesto kde sa dané výrobky spoločnosti, ktorú dokladate nachádzajú,alebo maju dohodnuté vystavenie. Robiť II. vystavenia čo znamená ak spoločnosť zadá, že má tovar v akcií a dohodla si II. vystavenie treba toto vystavenie uskutočniť do termínu, ktorý uvedie a počas celej doby trvania sa treba o to II. vystavenie starať. II. vystavenia majú rôznu podobu, ako paletove vystavenie, čelo regálu, kôš, stojan a ďalšie. Pri každom dokladaní treba dávať pozor na záruky, dodržiavať FIFO. Robiť, alebo dávať návrh objednávky vedúcej, aby nedošlo k výpadku sortimentu tovaru danej spoločnosti pre ktorú vykonávate dokladanie, tak isto kontrola cenoviek či su správne . Veľmi dôležite pri tejto práci je komunikácia s obchodným zástupcom, ktorý zastupuje spoločnosť a tak isto komunikácia s agentúrov ak Vás zamestná agentúra na takúto prácu. Viac informácií o tejto práci najdete aj na našej stránke.
perfektný opis činnosti. a love? aké?
Soreta
11.04.11,11:27
čo sa týka finančného ohodnotenia záleži od náročnosti dokladania, podmienok a ostatných požiadaviek. Nedá sa cena pri tejto práci presne definovať nakoľko sa skladá z rôzných časti.
JankaMina
07.02.12,11:14
Dobrý deň, kde sa mám teda obrátiť keď by som túto prácu chcela vykonávať? Chcela by som si popri práci, ktorá nieje veľmi náročná ani časovo a ani fyzicky privyrobiť. Môžete mi prosím dať nejaký kontakt na niekoho kto by mi vedel pomôcť ?
Indeed
08.02.12,07:24
perfektný opis činnosti. a love? aké?

Asi bars veľké lóve z tejto činnosti nekvapnú...

Poznám jedného, čo dokladá tovar v 3-och hypermarketoch , samozrejme každý patrí do ineho obch.reťazca

a ešte okrem toho koordinuje nosenie letákov, (má asi 5-ich roznášačov).

Inak napr. v GB je práca dokladača tovaru platená min.mzdou.
slniecko444
13.07.13,06:02
dobry den chcela by som pracovat ako dokladacka tovaru ale neviem na koho presne sa mam obratit dakujem za radu Zuzana
arizona
13.07.13,10:33