voo
04.04.11,06:49
Ahojte poradaci,
mam na Vas otazku: uz coskoro planujem spustenie e-shopu. Prave mi podochadzali ponuky od kurierov ale z cien niesom velmi nadseny. Mam ponuku od GLS, DPD, UPS a (remax sa neozval - to este doriesim). Ceny su velmi vysoke - nechal som si vypracovat klakulaciu na cca 100ks balikov/mesiac (hmotnost do 1kg, rozmer cca 20x30x4cm). Majitelia e-shopu: dotujete nejako cenu balika? je nutne mat dobierku? oplati sa vobec riesit kuriera - oplati sa radsej Slovenska posta? Bojim sa ze aj ked sa budem snazit drzat nizke ceny produktov, zakznika to odradi a pojde nakupit inde (mna osobne to uz par krat pri objednavke odradilo, ked som mal kupovany produkt preplatit o cca 30-50% predajknej ceny). V ponukach je uvedene ze sa ceny vedia upravit, ale az ked prekrocim dohodnute mnozstva - a to ako zacinajuci e-shop neviem zarucit (u jedneho kuriera to bolo az po 12 mesiacoh spoluprace - to urcite nechcem) Takze ako to riesite Vy?
Dakujem za kazdu odpoved.
linko1
04.04.11,05:42
balíky do 2 kg sa cez kuriéra neoplatia,
tam proste cenovo víťazí pošta
knight
04.04.11,06:46
voo
04.04.11,08:19
Prednedávnom to tu bolo riešené, pozri http://www.porada.sk/t150868-ako-riesit-distribuciu-tovaru-z-e-shopu.html

dakujem za link.