Renovacio
04.04.11,09:18
Zdravím Vás,
už asi týždeň máme doma net od Slovanetu a objednávka bola realizovaná cez stránku porovnat.sk, na odporúčanie známeho sme to teda vyskúšali, na moje prekvapenie, to bolo rýchle, a absolútne bez problémov, dokonca sme dostali aj malý darček.. Napadlo ma založiť túto tému aby som vedel do čoho som to vlastne vliezol, nakoľko to bol pre mňa nový web ale za skúšku to stálo a s prístupu ľudí v T-Com centre atď som bol fakt unavený a znechutený. Budem rád ak sa podelíte so skúsenosťami. :)

Dúfam že som to dal do dobrej témy ... :)
Stanislav 1975
04.04.11,07:23
Zdravím Vás,
už asi týždeň máme doma net od Slovanetu a objednávka bola realizovaná cez stránku porovnat.sk, na odporúčanie známeho sme to teda vyskúšali, na moje prekvapenie, to bolo rýchle, a absolútne bez problémov, dokonca sme dostali aj malý darček.. Napadlo ma založiť túto tému aby som vedel do čoho som to vlastne vliezol, nakoľko to bol pre mňa nový web ale za skúšku to stálo a s prístupu ľudí v T-Com centre atď som bol fakt unavený a znechutený. Budem rád ak sa podelíte so skúsenosťami. :)

Dúfam že som to dal do dobrej témy ... :)

No keď ti ide dobre net od Slovanetu, tak gratulujem- vačšinou ľudia na Slovanet nadávajú..., takže ty patríš medzi šťastlivcov...
Renovacio
04.04.11,07:27
He ďakujem, no skôr som chcel vedieť reakcie na stránku ( firmu porovnat.sk) cez kt. som riešil pripojenie ... Slovanet preto, že T Com som mal a v našej malebnej dedinke som nebol moc nadšený ...
arizona
04.04.11,08:14
Zdravím Vás,
už asi týždeň máme doma net od Slovanetu a objednávka bola realizovaná cez stránku porovnat.sk, na odporúčanie známeho sme to teda vyskúšali, na moje prekvapenie, to bolo rýchle, a absolútne bez problémov, dokonca sme dostali aj malý darček.. Napadlo ma založiť túto tému aby som vedel do čoho som to vlastne vliezol, nakoľko to bol pre mňa nový web ale za skúšku to stálo a s prístupu ľudí v T-Com centre atď som bol fakt unavený a znechutený. Budem rád ak sa podelíte so skúsenosťami. :)

Dúfam že som to dal do dobrej témy ... :)

To si musel byt strasne nadseny, ked si sa zaregistroval na Poradu,aby si hned oznamil svetu aku super stranku si nasiel :---:confused::eek:

Mne to skor pripada,ako skryta reklama...:rolleyes:
Renovacio
04.04.11,08:17
To si musel byt strasne nadseny, ked si sa zaregistroval na Poradu,aby si hned oznamil svetu aku super stranku si nasiel :---:confused::eek:

Mne to skor pripada,ako skryta reklama...:rolleyes:

ja som sa chcel len podeliť o skúsenosti a počuť aj názory ostatných ... :( či som náhodou nestúpil do h.... skrytú reklamu môžem robiť Slovanetu lebo zatial ide v pohodke ... :)
misoft
04.04.11,08:22
Skúsil som ten odkaz a porovnal som dostupných poskytovateľov u mňa. A som veľmi rád, že môj poskytovateľ (u ktorého som už 5 rokov) v našej lokalite vedie (službami, cenou, technológiou)