ramzinkaaa
04.04.11,09:21
Ahojte, velmi Vas prosim o tip pripadne link na dobru piesen na den matiek o mame pripadne o rodicoch pre deti 1-4 kedze som na internete nic nenasla bola by som rada ak mi date tip a ak mate mp3 s piesnou aby ste mi ju zaslali...dakujem velmi pekne
555555
04.04.11,15:50
Ahoj.Ak máš prístup do virtuálnej knižnice tak tam sú celé pásma na deň matiek.Ak nie daj vedieť.Niečo ti pošlem.A pieseň?Naposledy som mala pieseň od Tweens Tak sa neboj mama a nemalo to chybu:)plakali mamy,babky...a decká sa vytešovali,pretože sa to dobre spieva.
doktor01
04.04.11,15:53
Tu nájdeš čo len chceš.
http://uwall.tv/
ramzinkaaa
05.04.11,05:56
jeeeeeeeeeeeej dakujem ta pesnicka je fakt pekna a ako ju spievali spolu s hudbou alebo to bolopekne i bez pozadia tweensiek..dakujem za radu tiez sa mi pesnicka velmi paci
555555
06.04.11,04:52
jeeeeeeeeeeeej dakujem ta pesnicka je fakt pekna a ako ju spievali spolu s hudbou alebo to bolopekne i bez pozadia tweensiek..dakujem za radu tiez sa mi pesnicka velmi paci
Samozrejme s pozadím tweensiek :),ale fakt to bolo fajn,rodičia načúvali za dverami aj vtedy,keď sme nacvičovali a brali deti až keď pieseň dohrala;)