sigrenka
04.04.11,11:25
Zdravím Vás milé pani učiteľky :)
Chcem Vás poprosiť o pomoc pri výskume k mojej rigorózke..Potrebovala by som vyplniť zopár dotazníkov k téme - poruchy správania. Dotazník je anonymný, určený len TRIEDNYM učiteľom žiakov 1. - 9. ročníka bežnej ZŠ, má len 9 položiek, takže rýchlovka :)
Dá sa vyplniť na adrese: login.oursurvey.biz/1227
Budem Vám naozaj veľmi vďačná..
Prajem pekný deň..
Vebi34
05.04.11,20:15
tak to tam máš...
sigrenka
06.04.11,07:52
Ďakujem moc :)
doktor01
09.04.11,19:25
Zdravím Vás milé pani učiteľky :)
Chcem Vás poprosiť o pomoc pri výskume k mojej rigorózke..Potrebovala by som vyplniť zopár dotazníkov k téme - poruchy správania. Dotazník je anonymný, určený len TRIEDNYM učiteľom žiakov 1. - 9. ročníka bežnej ZŠ, má len 9 položiek, takže rýchlovka :)
Dá sa vyplniť na adrese: login.oursurvey.biz/1227
Budem Vám naozaj veľmi vďačná..
Prajem pekný deň..
Mám trochu pochybnosť, či ide skutočne o výskum. Uvedený dotazník skôr pôsobí ako prieskum, nakoľko ide jednoduché zistenie určitého stavu. Za výskum sa považuje sledovanie určitých javov alebo skutočnosti v určitých súvislostiach opakovane s odstupom času. Následne získané skutočnosti sa podrobia analýze, komparácii.... Cieľom je odhaliť určitý stav a navrhnúť riešenie. Pred zahájením výskumu sa vykonáva ešte takzvaný predvýskum na skúšobnej vzorke.
PS: U internetových dotazníkov je problematické určiť mieru relialility a validity.
Problematicky je tiež možné vnímať kto vlastné daný dotazník vypĺňa (koľko z respondentov bolo skutočne učiteľov?).
jankkam
11.04.11,15:14
jedna so jednoznačne o prieskum