janus14
04.04.11,16:24
Môže mi niekto poradiť kde by som mohla osláviť 14 narodeniny cca 8 pubertiakov. Daujem :):):)
Halli
04.04.11,14:34
Môže mi niekto poradiť kde by som mohla osláviť 14 narodeniny cca 8 pubertiakov. Daujem :):):)

Všetko najlepšie ti prajem, máš krásny vek....http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/41.gif
Nuž, ked som mala 14 bola som už druháčka na Gympli...ale asi by som nehľadala odpoveď tu na :
PORADA: Diskusné fórum, rady na rôzne témy, najmä však o účtovníctve, daniach a podnikaní.
;):)
...ešte že vtedy som o internete nevedela ani makké "f" ;):D
veronikasad
04.04.11,14:36
Halli, Janus14 prišla do poraďáckej kaviarne ...
Halli
04.04.11,14:37
Halli, Janus14 prišla do poraďáckej kaviarne ...
no Veronika máš pocit, že v poraďackej kaviarni píšu pubertiaci? :) tak dík...ani ja som tam dávno nebola :D

ale O.k.tak jej poraď;)
veronikasad
04.04.11,14:39
Joj, na Porade - odkedy je prepojená s facebookom - píše všelikto a všeličo ....
Halli
04.04.11,14:41
Joj, na Porade - odkedy je prepojená s facebookom - píše všelikto a všeličo ....

Preto ja na ňom nie som... takže milá oslávenkyňa, čo tak Fasabuk, tam sa dozvieš aj to čo nechceš...:D

ešte dodávam, nemienim to zle, proste tu ti málokto poradí v tvojom krásnom probléme. Ale asi by som sa radšej poradila s maminou a nie na nete...som proste "stará škola" :D ...aj keď nie tak stará...alebo ak si myslíš, že maminu do toho nič, nuž choď do fóra, kde sú ti seberovní a potom sa raď s nimi, ale ...následky si musíš niesť sama ...tak skvelú zábavu :)