Stanuli
04.04.11,17:01
vedel by mi niekdo poradiť čo všetko je potrebne vybaviť , ked si chcem otvorim predajnu svadobných šiat?
ďakujem
veronikasad
04.04.11,15:34
vedel by mi niekdo poradiť čo všetko je potrebne vybaviť , ked si chcem otvorim predajnu svadobných šiat?
ďakujem
Zadaj si do vyhladávania nad hornou lištou Porady názov témy, ktorú si založila. Nájdeš množstvo rád ...
Stanuli
04.04.11,17:18
velmi pekne ďakujem.
Zároveň prosím o radu ako to je keď som zamestnaná v podniku a zároveň si chcem otvoriť predajňu šiat ako to je s platením daní. Počula som že ten kto má živnosť a zároveň je zamestnaný tak nemusí odvádzať dane ako živnostík, ale odvádza len podnik zaňho.
čo je natom pravda?

ďakujem.
xiastro
04.04.11,17:36
velmi pekne ďakujem.
Zároveň prosím o radu ako to je keď som zamestnaná v podniku a zároveň si chcem otvoriť predajňu šiat ako to je s platením daní. Počula som že ten kto má živnosť a zároveň je zamestnaný tak nemusí odvádzať dane ako živnostík, ale odvádza len podnik zaňho.
čo je natom pravda?

ďakujem.

tak to je riadne skreslene. dan z prijmu zo zivnosti sa neplati priebezne ako dan zo zavislej cinnosti, ale raz za rok v podanom danovom priznani k dani z prijmu za kalendarny rok za predpokladu splnenia podmienky na podanie DP DzP.
aneno
25.05.11,09:12
mohla by som ti pomoct so zalozenim tvojej predajne svadobných šiat, ja mám svadobný salón a momentálne z rodinných dovodov uvažujem o predaji celého vybavenia svadobneho salonu. nemala by si záujem? na začatie podnikania je to velmi výhodná investícia :)
bianka7
31.05.11,15:10
Stanuli,mozem Ti dat rady ohladne zariadenia predajne,resp.svadobnych siat.
alaya1
31.05.11,15:22
baby, radte.....