Jozef I
03.01.06,14:24
Vie mi niekto poradiť, či existuje a samozrejme či sa dá aj kúpiť nejaká publikácia, kde sú vysvetlené postupy účtovania v podvojnom účtovníctve v anglickom jazyku? Chceme to poskytnúť našim zahraničným materským firmám, aby si mohli urobiť obraz, aké zákony platia u nás a ako sa účtuje.

Dúfam že som to zaradil správne. Nič lepšie ma nenapadlo.:confused:
liba2
03.01.06,21:07
Vie mi niekto poradiť, či existuje a samozrejme či sa dá aj kúpiť nejaká publikácia, kde sú vysvetlené postupy účtovania v podvojnom účtovníctve v anglickom jazyku? Chceme to poskytnúť našim zahraničným materským firmám, aby si mohli urobiť obraz, aké zákony platia u nás a ako sa účtuje.

Dúfam že som to zaradil správne. Nič lepšie ma nenapadlo.:confused:Skús sa spýtať vo Vydavateľstve Elita: 02/55571797 fax:02/55421388.:)
accad
03.01.06,21:38
Ja by som skúsila zavolať napr. do audítorskej firmy KPMG. Viem, že niekto odtiaľ publikoval niečo v nemčine. Osobne som sa nestretla s takouto publikáciou v AJ ani v Elite.
vladan
04.01.06,05:48
od KPMG mám knihu z roku 2003 Ilustratívna účtovná závierka, je to v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku, ale je to všetko len o účtovnej závierke.
Jozef I
04.01.06,05:54
Ďakujem za radu a skúsim obvolať aj Elite aj KPMG alebo aj iné. Tie auditorske spoločnosti ma nenapadli a tam to vidim reálne, že by to mohli mať, len či bude ochota niečo také poskytnúť. Vďaka ešte raz všetkým.
vladan
04.01.06,05:56
Ďakujem za radu a skúsim obvolať aj Elite aj KPMG alebo aj iné. Tie auditorske spoločnosti ma nenapadli a tam to vidim reálne, že by to mohli mať, len či bude ochota niečo také poskytnúť. Vďaka ešte raz všetkým.

no ja som si tú Ilustratívnu účtovnú závierku normálne kúpila ;)