Miňo M.
05.04.11,19:58
Priatelka ma dvojrocneho papagaja Zaka no ja tuzim po macke. Je nejake plemeno ktore si dokaze zvyknut na papagaja? :-D ma niekto takuto skusenost? Ake plemeno by bolo vhodne? Ragdoll? Britska modra? Rozmyslam nad jednou z nich...
220870
05.04.11,18:50
Naša mačka (poouličná zmes) veľmi ľúbila Korely.Kým boli.Kombináciu mačka vták by som neriskoval.Naopak je veľmi zaujímavé ,že mačka si takmer nevšíma malé kuriatka.
lujza.j
05.04.11,18:52
arizona
06.04.11,04:18
Hoci sa obcas na nete objavuju videa,ako spolunazivaju macka a papagaj,tiez by som to neriskovala.
Mam aj osobnu skusenost.Pokym je macka mala,tak este dokaze iba zvedavo pozerat,ale ked je vacsia,lovecky instikt zvitazi.
Museli sme to riesit vzdy na striedacku.Ked sme pustali papagaja polietat,macky museli ist prec.;)
Pitbulovi mohol aj po hlave skakat,ten sa naucil, ze neublizi,ale macky sa nam nepodarilo na to naucit. V nestrazenej chvili vyskocili aj do dvojmetrovej vysky na klietku.
hubatá
06.04.11,04:38
Ak vyrastajú spolu ako "deti" (mačiatka) zvyknú si a neubližujú si. Ale je to odtiaľ-potiaľ.
Len tak na okraj: Miňo.M vezmi si mačiatko z útulku, uvidíš ako ti bude vďačné ........... Vopred ti ďakujem v mene tej nemej tváre.