Marcela20
06.04.11,12:37
Dobrý deň, môžem podať trestné oznámenie aj kôli 30€??:confused:Predsa len to nie je malý peniaz po prepočte na strarú Sk menu.Dôkazy môžem podať formou sms správ s dotyčnou osobou. Prosím poraďte je mi už dotyčná osoba dlžná 3 mesiace.
Ďakujem :(:mee:
Zoltán Kovács
06.04.11,10:41
Dlžobu 30 eur nikto nebude klasifikovať ako trestný čin....
bubkoch
06.04.11,10:41
trestne oznamenie ? a z čoho chces dotyčnu osobu obviniť ?
ale ak nahodou chces naspat požičane peniaze, tak sa obrat na sud, nie na policiu
hubatá
06.04.11,10:42
Myslím že na podanie trestného oznámenia je hranica. Podaj si občiansky spor na súd, ale tam sú zasa poplatky. Ak nemáš písomný dôkaz (potvrdenie o výpožičke) tak skús nejakých svedkov.
JankaO
06.04.11,10:42
Nepíšeš, akého trestného činu sa mohla dopustiť - lúpež? krádež? podvod?...lebo pri každom čine je iná hranica škody - aby to mohol byť tr.čin.
ivka70
06.04.11,10:48
Priestupku sa dopustí ten, kto úmyselne spôsobí škodu na cudzom majetku krádežou, spreneverou, podvodom alebo zničením veci, ak škoda neprevyšuje 266 EUR. Nad 266 EUR už ide o trestný čin.

Priestupok riesi zvycajne mestsky urad.
buchač
06.04.11,17:37
Dobrý deň, môžem podať trestné oznámenie aj kôli 30€??:confused:Predsa len to nie je malý peniaz po prepočte na strarú Sk menu.Dôkazy môžem podať formou sms správ s dotyčnou osobou. Prosím poraďte je mi už dotyčná osoba dlžná 3 mesiace.
Ďakujem :(:mee:

...keď tak na kalendár pozerám , dnes je už 6.apríl.......:rolleyes:
Tweety
06.04.11,17:43
...keď tak na kalendár pozerám , dnes je už 6.apríl.......:rolleyes:
No a? Veď vtipný môže byť každý deň, či?
buchač
06.04.11,17:44
No a? Veď vtipný môže byť každý deň, či?
...vtipný MUSÍ byť každý deň ....

1. apríl je ale len jeden ...to je o niečom inom ......či ...?
Tweety
06.04.11,17:46
...vtipný MUSÍ byť každý deň ....

1. apríl je ale len jeden ...to je o niečom inom ......či ...?
No veď aj je, ale to nič, nepochopil si moje myšlienky.:)
marjankaj
06.04.11,17:58
Dobrý deň, môžem podať trestné oznámenie aj kôli 30€??:confused:Predsa len to nie je malý peniaz po prepočte na strarú Sk menu.Dôkazy môžem podať formou sms správ s dotyčnou osobou. Prosím poraďte je mi už dotyčná osoba dlžná 3 mesiace.
Ďakujem :(:mee:

Prepočítaj na forinty, alebo na "staré líry".:cool:
Hneď toho bude viac.:rolleyes:
buchač
06.04.11,18:00
No veď aj je, ale to nič, nepochopil si moje myšlienky.:)

...ale aj hej ...;)

Vtipný jedinec musí byť vtipný každý deň.......:rolleyes: