baili-27
06.04.11,13:00
Dobry den, potrebujem poradit ideme menit plastove okna na cinziaku a ja vobec neviem aku firmu na to zavolat, chceli by sme aj kvalitu ale aj primeranu cenu, neviete poradit? Neviete ake okna robi firma Koda system alebo Oknoplast?Prosim poradte!Dakujem
Macka
06.04.11,11:19
...to by zaujímalo aj mňa. Majú aj pobočku v Nitre a tá ich ponuka sa mi celkom pozdáva, aj keď nie je najlacnejšia z množstva ponúk ktoré mi prišli mailom. Preto by som aj ja uvítala nejaké konkrétne skúsenosti, čo sa prístupu, kvality a montáže týka. Ja som si predbežne od nich vybrala 5 komorový profil Gemini od Rehau s kovaním Maco. Nepotrebujem úplne naj.... okná, je to do činžiaku....Ďakujem aj ja.
jawa38
07.04.11,12:02
Nám dodávala okná na doporučenie od známych firma BKP okná. Dopredu sme si zistili o tejto firme informácie a boli sme si pozrieť s manželkou aj okná, ktoré už montovali. Sme nadmieru spokojní. Majú v ponuke viacero profilov plastových okien, ale aj hliníkové, drevené, drevohliníkové /INTERNORM/ a plastovohliníkové okná. Pripájam kontakt: 0917 633 786
mc8420
28.12.11,16:00
Môžem odporučiť, kvalitná robota a aj okná sú super, 3 tesnenia!!!!!!!
vidno že ich robia na nových strojoch - zvary čistučné nie ako na niektorých šmejdoch z PL