ivan300
06.04.11,14:38
dobry den. chcel by som podnikat,konkretne chcel by som robit reklamnu potlac na textil. viete mi povedat presne o aku zivnost sa jedna?
a tak isto v buducnosti planujem mat vlastnu znacku pod ktorou by som predaval svoje vytvory (napriklad mnou potlacene tricka atd.), tu sa jedna o aku zivnost?
dakujem za odpoved
ZALOŽENIE-PREDAJ-S.R.O.
07.04.11,07:16
dobry den. chcel by som podnikat,konkretne chcel by som robit reklamnu potlac na textil. viete mi povedat presne o aku zivnost sa jedna?
a tak isto v buducnosti planujem mat vlastnu znacku pod ktorou by som predaval svoje vytvory (napriklad mnou potlacene tricka atd.), tu sa jedna o aku zivnost?
dakujem za odpoved
Túto činnosť môžete vykonávať pod voľnou živnosťou textilná vyroba, tak isto by bolo dobre, keby ste si tam uviedli aj reklamné a marketingové služby ako aj iné činnosti, ako napr. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) a iné činnosti:) Pri tej vlastnej značke bolo by vhodné osloviť Úrad priemyselného vlastníctva SR a oni Vám lepšie poradia ako ďalej postupovať.