evina274
06.04.11,15:51
Vopred sa ospravedlňujem, že som zle zaradila otázku ale som nenašla poisťovníctvo tak dúfam, že mi budete vedieť poradiť.
Takže: pred 2rokmi som si zrušila životnú poistku v poisťovni ALianz. Pred pár dňami mi volali, že ma zle vyplatili a ostala mi tam rezerva tak som tam osobne zašla a povedali mi že mi to vyplatia v tom prípade, keď si ja alebo niektorý člen z mojej rodiny založí novú poistku. Jedná sa o 400eur. Je to možné že len vtedy mi to môžu vyplatiť?? a že je to dosť veľká čiastka tak by to nevyplatili naraz ale niekoľko mesiacov by som ju nemusela platiť lebo by strhli z tej čiastky a zvyšok by mi vyplatili. Nie je to náhodou vyhrážanie že ked si nespravím novú tak ma nevyplatia?? Kedže poistku druhú mám tak ešte jednu nechcem. Prosím poraďte mi niekto, keby to bolo pár eur tak kašlem na to ale je to predsa len 400. Keď som tú poistku pravidelne platila tak nechápem prečo mi to nemôžu normálne vyplatiť. Nechápem čo má spoločné nová poistka s tou starou, tie peniaze mi patria ked som to pravidelne platila.
Veľmi pekne ďakujem dopredu, dúfam ži mi poradíte
matt66
08.04.11,08:22
odporúčam využiť infolinku Allianz SP - 0800 122 222, predpokladám že ide o marketingový ťah miestnych obchodníkov