babicka1
06.04.11,22:13
ahoj stiahla som si spyware terminátor objavil mi nejaké škodlivé víry dala som si každý den skontrolovat a opravit,,ale vždy ked ho zapnem sa mi objaví nejaká tabulka ,,prímut -neprímut,,
ale hlavne mala som googl kde sa dala preložit celá stránka bola som s tým spokojná a teraz sa nedá preklad spustit iba stále hladá preklad a nič,nedočkám sabolo by to tým ,že mi niečo blokuje? ešte ked som ráno spustila notebook nechcel mi nabehnút internet, siet mi ukazovala 100% výkon a mne neišiel spustit skype ani žiadna stránka mám ho odinštalovat? dakujem za radu
newmi
06.04.11,20:35
ja pouzivam radsej spybot search and destroy. Hm ale skus spyware terminatora dat prec a uvidis ;-)
babicka1
06.04.11,21:12
chcela by som sa ešte spýtat mám antivírus Not 32 ,aj tento spywar môžem mat obidva alebo iba jeden z nich dakujem za odpoved
arizona
07.04.11,03:52
Mozes ma oba,nebiju sa.
Ja pouzivam ST dlho,som s nim spokojna.Ale mam vypnuty ten ochranny stit,lebo ma otravovalo,ked sa stale vypytovalo , ci mkoze spustit stranku,alebo nie.
V nastaveniach si mozes zadat aj to,ci sa ti ma spustit ST vzdy pri otvoreni PC,alebo nie.mozes to vypnut a spustat kontroly manualne.
buchač
07.04.11,09:39
ahoj stiahla som si spyware terminátor objavil mi nejaké škodlivé víry dala som si každý den skontrolovat a opravit,,ale vždy ked ho zapnem sa mi objaví nejaká tabulka ,,prímut -neprímut,,
ale hlavne mala som googl kde sa dala preložit celá stránka bola som s tým spokojná a teraz sa nedá preklad spustit iba stále hladá preklad a nič,nedočkám sabolo by to tým ,že mi niečo blokuje? ešte ked som ráno spustila notebook nechcel mi nabehnút internet, siet mi ukazovala 100% výkon a mne neišiel spustit skype ani žiadna stránka mám ho odinštalovat? dakujem za radu
Nemusíš každý deň ...nastav si na kontrolu raz za týždeň ...úplne postačuje .
Je nutné , ak si trúfaš , nastaviť Arnolda Swajcíka....:--- v pokročilom režime , nakoľko je obsiahnutá väčšia ponuka .

Zároveň si ale nainštaluj aj ClamAV , ktorý je súčasťou databázy vírusov .
Taktiež Web Security Guard ..


" zakázať " alebo " nezakázať "....hm , to je iná otázka .

Táto sa objavuje niekedy pri zapnutí PC ...vtedy klikám na " zákaz " .
Iné je to ale v prípade u inštalácie nejakého nového programu , respektíve upgrade nejakej staršej verzie už daného .
Vtedy je pre zmenu potrebné " nezakazovať " , nakoľko by neprebehla inštalácia .

Ak by sa niečo vyskytlo , s čím nie je spokojnosť , vždy sa dá urobiť kontrola hocikedy .
Ericsoft
07.04.11,10:19
Ja používam CCleaner a Spybot, spúšťam ich raz za mesiac a myslím že to bohate stačí. Smaozrejme aktuálny antivírák musí byť.
Branislavo
10.04.11,09:19
Tá tabuľka ako píšeš je pravdepodobne "Rezidentný štít". Je to vlastne interný firewall, ktorý povoľuje alebo blokuje nežiadúce akcie, ktoré by mohli poškodiť pc. Dokáže blokovať sieťovú aj internetovú komunikáciu, preto nejde net, pokiaľ "nepovolíš" toto spojenie. Otázku antivíru by som riešil takto: 1. Spyware Terminator a Eset Nod 32 sa nebijú, môžeš ich mať oba, 2. Ideálne by bolo dať asi len ESET Smart Security, ten má všetko - Antivirus, Antispyware, Personal Firewall, Antispam takže pokoj :)
anonymus
10.04.11,16:14
Skus superantispyware je ovela jednoduchši ako zmieň vany soft
newmi
11.04.11,07:41
idealna kombinacia je Spybot+avira+hw firewall v routeri +zdravy rozum :)
babicka1
12.04.11,16:43
dakujem za odpovede
chrobak1
13.04.11,20:11
osobne som roky pouzival skoro vsetko spominane ale z vlastnej skusenosti viem ze najlepsi program proti spyware,adware a malware je jednoznacne Malwarebytes' Anti-Malware a je zdarma.

Mal som virus ktory mi vyhadzoval internetove reklamy, na notebooku bol virus ktory vymazal celu plochu a nic nechcelo fungovat ani obnova systemu ani ad-aware ani spybot ani spy. terminator si s tym neporadily jedine Malwarebytes' Anti-Malware odvtedy na neho nedam dopustit:)
babicka1
23.04.11,21:55
môžem mat spybote aj malwarebytes spolu nainštalované nebudú sa bit?
arizona
24.04.11,03:56
môžem mat spybote aj malwarebytes spolu nainštalované nebudú sa bit?
Mala som, nebili sa :)
babicka1
25.04.11,20:08
dakujem skúsim
babicka1
03.05.11,15:34
ahoj mám not 32,spyware terminátor a warebytes' Anti-Malware môžem ich mat všetky alebo sa mi budú bit? každý mi zachytil niečo iné spyt boot sa mi nepáčil lebo iba mi ukázal čo chytil a potom,kúpit si inštalizáciu ibaže ja na notebooku nemám inštalizačný disk preto používam iba fríí
arizona
03.05.11,16:32
ahoj mám not 32,spyware terminátor a warebytes' Anti-Malware môžem ich mat všetky alebo sa mi budú bit? každý mi zachytil niečo iné spyt boot sa mi nepáčil lebo iba mi ukázal čo chytil a potom,kúpit si inštalizáciu ibaže ja na notebooku nemám inštalizačný disk preto používam iba fríí
Mozes ich mat vsetky.
Inak, tiez som pouzivala spybot,aj free verzia ti vycisti od najdenych infiltracii.
LEN SA POHRAJ S NASTAVENIAMI.

Vsetky verzie Free programov ti budu ukazovat, ze si mozes zakupit plnu verziu,alebo prispiet a pod. Staci zavriet to okienko.
Ak by si si chcela kupit, tak nepotrebujes disk, oni by ti po registracii zaslali kod na spustenie.
Nandrolon
03.05.11,16:51
vyhoď tú sračku so systému, kým ti ho neodrovná...
dosť sa zaujímam o takéto veci, mám ich otestovaných možno 40 ks takéhoto softu, ale používam už iba spybot + ccleaner... toto mám otestované, osvedčené a ešte mi to na rozdiel od ostatných nepoložilo systém ani raz...
Nandrolon
03.05.11,16:54
ak máš rezidentne spustený viac ako 1, na 100 % sa ti bijú ale neznamená to, že to spoznáš...

Ja mám rezidentnú ochranu iba antivírus AVG s integrovaným antimalwarom, spybot dáva do systému tea timer a ešte web shreder mám doje, a to mám povypínané.
Spybot mám iba na tlačítko, rezidentne mi nejde absolútne okrem AVG žiadna ochrana, ani windows defender ani nič...

opravoval som už veeeeeeeeeeeeeeľa PC dosratých programami ako:

bit locker
bit defender
adaware
anti-malware
kaspersky
psg shreder
disk doctor
disk keeper
spyware terminator

a milión ďalších, malo to jedného spoločného menovateľa, skoro všetky boli aktívne v spustených procesoch.....
arizona
02.12.11,10:41
Ozivim tuto starsiu temu.

Po zapnuti ST mi vzdy behom par sekund najde 3 tie iste "zavady".
Dam odstranit,ale vzdy tam zostavaju.
Vie mi niekto poradit podla prilozeneho obrazka, co je to zac a ako sa toho zbavit?
KoxXxo
02.12.11,12:30
Preskenuj PC TÝMTO (http://download.glarysoft.com/rrsetup.exe) softíkom, zreparuj a uvidíš či pomohlo.
arizona
02.12.11,12:47
Preskenuj PC TÝMTO (http://download.glarysoft.com/rrsetup.exe) softíkom, zreparuj a uvidíš či pomohlo.
dakujem,ale mohol by si mi prosim ta napisata, co je to zac?
KoxXxo
02.12.11,13:05
arizona
02.12.11,15:56
diky,pozrela som to,ale zial nie je to pre moju W7
KoxXxo
02.12.11,18:21
Ako ste na to prišli?
arizona
02.12.11,18:29
Ako ste na to prišli?

;)
KoxXxo
02.12.11,18:34
Never všetkému, stiahni a inštaluj.