elmajka
07.04.11,08:31
Sme s.r.o. s 20 zamestnancami. Momentálne máme problém s prácou a zamestnávateľ chce niektorých ľudí nechať doma a vyplatiť im 60% náhradu mzdy. Nemám žiadne skúsenosti s takou náhradou a nerada by som niečo zanedbala. Chcela by som požiadať o radu, ako postupovať, či to treba niekde nahlasovať, či sa môže zamestnávateľ rozhodnuť v priebehu mesiaca a nechať ich doma cca 5 dní, ďalší mesiac cca 7 dní.
Prosím poraďte mi niekto, ako na to.
katka50
07.04.11,07:06
Sme s.r.o. s 20 zamestnancami. Momentálne máme problém s prácou a zamestnávateľ chce niektorých ľudí nechať doma a vyplatiť im 60% náhradu mzdy. Nemám žiadne skúsenosti s takou náhradou a nerada by som niečo zanedbala. Chcela by som požiadať o radu, ako postupovať, či to treba niekde nahlasovať, či sa môže zamestnávateľ rozhodnuť v priebehu mesiaca a nechať ich doma cca 5 dní, ďalší mesiac cca 7 dní.
Prosím poraďte mi niekto, ako na to.

Zákonník práce § 142
§ 142
Prekážky na strane zamestnávateľa
(1)Ak zamestnanec nemôže vykonávať prácu pre prechodný nedostatok spôsobený poruchou na strojovom zariadení, v dodávke surovín alebo pohonnej sily, chybnými pracovnými podkladmi alebo inými podobnými prevádzkovými príčinami (prestoj) a nebol po dohode preradený na inú prácu, patrí mu náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.
(2)Ak zamestnanec nemohol vykonávať prácu pre nepriaznivé poveternostné vplyvy, poskytne mu zamestnávateľ náhradu mzdy najmenej 50 % jeho priemerného zárobku.
(3)Ak nemohol zamestnanec vykonávať prácu pre iné prekážky na strane zamestnávateľa, ako sú uvedené v odsekoch 1 a 2, zamestnávateľ mu poskytne náhradu mzdy v sume jeho priemerného zárobku.
(4)Ak zamestnávateľ vymedzil v písomnej dohode so zástupcami zamestnancov vážne prevádzkové dôvody, pre ktoré zamestnávateľ nemôže zamestnancovi prideľovať prácu, ide o prekážku v práci na strane zamestnávateľa, pri ktorej patrí zamestnancovi náhrada mzdy v sume určenej dohodou najmenej 60 % jeho priemerného zárobku. Dohodu podľa prvej vety nemožno nahradiť rozhodnutím zamestnávateľa.
elmajka
07.04.11,07:55
V ZP som si uvedený § prečítala, ale som trocha mimo s "zástupcovia zamestnancov". Sú to zamestnanci, ktorých niekto volí, alebo ich vyberie zamestnávateľ. treba ich niekde evidovať, musia mávať nejaké pravidelné schôdze ... Toto je niečo, s čím som sa ešte nestretla a potrebovala by som poradiť.
truch
07.04.11,08:33
V ZP som si uvedený § prečítala, ale som trocha mimo s "zástupcovia zamestnancov". Sú to zamestnanci, ktorých niekto volí, alebo ich vyberie zamestnávateľ. treba ich niekde evidovať, musia mávať nejaké pravidelné schôdze ... Toto je niečo, s čím som sa ešte nestretla a potrebovala by som poradiť.

zopár informácií je aj tu
http://www.google.sk/url?sa=t&source=web&cd=10&ved=0CF4QFjAJ&url=http%3A%2F%2Fsocdi.zep.sk%2Fget_document.php%3 Fdocid%3D218&ei=UXWdTYOGFIfOswariM28BA&usg=AFQjCNE9UnSFnoG4GUX6ndobFVjBADrM7g&sig2=E1GuJBe-NU9aTPW0458j-w
elmajka
07.04.11,09:25
Díky moc, prešla som si to podrobne. No teraz už vôbec neviem, čo je správne, t.j. je nás 20 zamestnancov, nemáme odbory a nemali by sme mať ani zamest.radu /ani nemáme/. Môžeme v takom prípade nechať zamestnancov /nie všetkých/ na 60 %?????
ladyrs
29.04.11,20:03
zaujímalo by ma, ako sa táto vec vyriešila...... a chcela by som sa spýtať, či je možné aplikovať ods.4 §142 ZP pre zamestnanca počas výpovednej doby - ak je výpoveď daná z organizačných dôvodov
ladyrs
30.04.11,11:38
posúvam
ladyrs
01.05.11,10:09
prosím,viete mi poradiť ? či je možné aplikovať ods.4 §142 ZP /náhrada mzdy vo výške 60 %/ pre zamestnanca počas výpovednej doby - ak je výpoveď daná z organizačných dôvodov

ďakujem
truch
01.05.11,11:58
truch
01.05.11,12:00
Díky moc, prešla som si to podrobne. No teraz už vôbec neviem, čo je správne, t.j. je nás 20 zamestnancov, nemáme odbory a nemali by sme mať ani zamest.radu /ani nemáme/. Môžeme v takom prípade nechať zamestnancov /nie všetkých/ na 60 %?????

Podľa článku, ktorý som ti pridala vyššie, zamestnávateľ nemôže jednostranne znížiť mzdu na 60%.
ladyrs
01.05.11,12:03
ak som to dobre pochopila,tak musí byť dohoda so zástupcom zamestnancov, potom sa to dá,,,
truch
01.05.11,14:09
áno, zvoľte si dôverníka