Miroslav Lukáč
07.04.11,14:51
Dobrý deň

Máte niekto skúsenosti s firmami čo robia obleky na mieru, potreboval by som si dať jeden spraviť, ale neviem či sa to kvalitou a strihom vyrovná drahším oblekom z obchodov. Alebo mám radšej ísť do Viedne a tam si vybrať(na Slovensku sú že vraj predražené ). Poznáte nejaké obchody s oblekmi vo Viedni, kde by som kúpil oblek okolo 300e?


Za odpovede vopred ďakujem.
JarkaL
07.04.11,13:00
Neviem odkiaľ pochádzaš, ale ak si v BA, tak napr. http://www.porada.sk/1516575-post9.html
ivka70
07.04.11,13:03
Neviem, ci vo Viedni zozenies lacnejsi kvalitny oblek ako na Slovensku. Podla mojich skusenosti su ceny cca. v BA a vo Viedni rovnake. A okolo 300 EUR kupis oblek urcite aj na Slovensku.
Napr. Otto Berg ma obleky presne v tejto cenovej relacii.
A ked sa pozries do podnikovych predajni slovenskych a ceskych vyrobcov, zozenies oblek aj lacnejsie.
Ci ti niekto kvalitny oblek usije lacnejsie, to neviem posudit, ale ked chces kvalitu, uz za latku musis zaplatit vela, plus usitie ....
Matasias
07.04.11,16:07
Tiez odporucam predajnu Otto Berg. Maju fajn vyber a aj ceny. Taktiez Ti oblek do par dni dokazu upravit podla poziadaviek.
lujza.j
07.04.11,16:13
z inej témy:
Re: Kde vysoky stihly muz moze zohnat oblecenie ako oblek, kabat, plast a podobne?
tak konečne mám pre teba adresu "Exotic mans", Gyor, ul. Dr.Kovács Pál č.9,šijú na mieru oblek cca. 110e aj s vestičkou, v obchode majú aj košele kravaty
Miroslav Lukáč
08.04.11,05:34
Ďakujem za rady, určite pôjdem do toho otta. Inak našiel som túto firmu (tom-steed). Máte niekto s nimi skúsenosť?
lujza.j
08.04.11,13:34
z inej témy:
Re: Kde vysoky stihly muz moze zohnat oblecenie ako oblek, kabat, plast a podobne?
tak konečne mám pre teba adresu "Exotic mans", Gyor, ul. Dr.Kovács Pál č.9,šijú na mieru oblek cca. 110e aj s vestičkou, v obchode majú aj košele kravaty

zabudla som napísať, že výroky poznám sú to kvalitne ušité obleky, kontakt mám od kolegu. to pre prípad ak by mal niekto iný záujem:);)