Travis31
08.04.11,08:19
Dobry den,
vcera som pracoval s mijom pc, ked sa zrazu torsku zatriasla obrazovka a monitr sa vypol a nabehlo na nom akokeby nebol napojeny na pc.
Skusal som odpojit kable ku grafickej a aj od monitora, znova zapojit, ale vobec to nechce nabehnut ... :(, toto uz je 2 monitor co mi takto spravil..., moze byt problem v bedni ? alebo grafickej ?
dakujem za odpoved.
Chobot
08.04.11,08:24
Dobry den,
vcera som pracoval s mijom pc, ked sa zrazu torsku zatriasla obrazovka a monitr sa vypol a nabehlo na nom akokeby nebol napojeny na pc.
Skusal som odpojit kable ku grafickej a aj od monitora, znova zapojit, ale vobec to nechce nabehnut ... :(, toto uz je 2 monitor co mi takto spravil..., moze byt problem v bedni ? alebo grafickej ?
dakujem za odpoved.

Môže byť aj v bedni, môže byť aj v grafickej, môže byť aj v monitore. Nedá sa takto analyzovať.

Treba monitor odskúšať inde a na PC vyskúšať iný monitor. Nemáme krištáľovú guľu, aby sme vedeli zistiť závadu cez internet.
newmi
08.04.11,09:37
alebo moze byt problem v zasuvke kde mas pichnute napajanie monitora. V bedni, ak v nej nemas monitor pichuty, tak tazko.
Travis31
09.04.11,09:10
Ok vyskusam doma vsetko, uvidime ako to dopadne :)
Dik za odpovede ;)
PotPalo
09.04.11,15:42
Môže to mať niečo spoločné s týmito dvoma veľmi zriedkavými a nepravdepodobnými javmi:

1. Monitor pripojený cez DVI-D normálne funguje, ale po čase odpáli grafickú kartu (mal som tento prípad). Bol vadný monitor, teda DVI-D vstup, cez VGA fungoval.

2. Grafická karta normálne funguje, ale po čase odpáli monitor (možno tvoj prípad). Môže byť vadná grafická karta.