Richard
03.01.06,20:26
Rád by som opäť trochu pozdvihol úroveň a obsah Porady. Napríklad o o články a komentáre známych odborníkov.
Osobne mám zopár tipov, koho osloviť, ale rád by som sa aj s Vami Poradil :-)

Napíšte mi prosím Vás Váš tip na odborníkov z rôznych oblastí v nasledujúcom dotazníku. Veta by sa nemala začínať s "a", ale....
A neostávajte iba pri jednom mene, ak poznáte viaceré vhodné mená, sem s nimi :-)

a ešte sľúbený link na dotazník :-)
http://www.porada.sk/survey.php?&do=take&sid=28


ĎAKUJEM
Richard
04.01.06,10:19
posuvam .
Richard
04.01.06,21:39
posuvam - - -
Paula
04.01.06,22:03
Dobrí škriatkovia, ochotní pomôcť Richardovi, neváhajte, prihláste sa. Ide aj o Vás, aj Vám a Vášmu okoliu Porada iste veľa dáva. (Takí ako ja, absolútni neznalci v tomto smere sa ťažko môžme zapojiť). :)
Richard
05.01.06,12:25
Paula vďaka za podporu, ale čo ty nepoznáš odborníkov na jednotlivé oblasti?
Určite chodíš na prednášky, čítač literatúru a pod. .-)
Tweety
05.01.06,12:28
Dobrí škriatkovia, ochotní pomôcť Richardovi, neváhajte, prihláste sa. Ide aj o Vás, aj Vám a Vášmu okoliu Porada iste veľa dáva. (Takí ako ja, absolútni neznalci v tomto smere sa ťažko môžme zapojiť). :)
Žeby sme boli škriatkovia?;)
lenkak
05.01.06,16:13
Už som zopár mien poslala, kto sa ešte pridá?
Tweety
05.01.06,17:28
Už som zopár mien poslala, kto sa ešte pridá?
Ty si neposlala svoje meno?;) :)
lenkak
05.01.06,17:32
To ma ani nenapadlo.:D
Tweety
05.01.06,17:33
To ma ani nenapadlo.:D
To bude asi tým, že stále myslíme na tých druhých a nie na seba.;)
lenkak
05.01.06,17:36
Vďaka, a plne s Tebou súhlasím.
Jozef Mihál
05.01.06,21:58
Všetkým, ktorí sú hľadaní touto témou, by som rád "cez médiá" odkázal, že lepšiu reklamu ako publikovanie na Porade mať nemôžu.
domapetrku
07.01.06,10:47
Doporucuji kontaktovat Ekonmickou univerzitu, Podnikovohospodarskou fakultu... napr. katedru uctovnictva a financi... kontakty pripadne predam, mame s nimi podepsanou Ramcouvou spolupraci na aplikacni vyzkum... Herzky den.
KEJKA
07.01.06,19:56
Doporucuji kontaktovat Ekonmickou univerzitu, Podnikovohospodarskou fakultu... napr. katedru uctovnictva a financi... kontakty pripadne predam, mame s nimi podepsanou Ramcouvou spolupraci na aplikacni vyzkum... Herzky den.
Nehovorím, že tam nie sú odborníci, ale oveľa viac sa "hodia" odborníci z praxe. Je veľký rozdiel počúvať učebnicové výklady zákonov a iné je vypočuť si odborníka s konkrétnymi poznatkami z praktického uplatňovania zákonov.
ondrejvla
07.01.06,20:01
Citát:
Pôvodca textu príspevku: domapetrku
Doporucuji kontaktovat Ekonmickou univerzitu, Podnikovohospodarskou fakultu... napr. katedru uctovnictva a financi... kontakty pripadne predam, mame s nimi podepsanou Ramcouvou spolupraci na aplikacni vyzkum... Herzky den.

Nehovorím, že tam nie sú odborníci, ale oveľa viac sa "hodia" odborníci z praxe. Je veľký rozdiel počúvať učebnicové výklady zákonov a iné je vypočuť si odborníka s konkrétnymi poznatkami z praktického uplatňovania zákonov.

Súhlasím a doplním, ak by sa jednalo o spoluprácu a uzatvorenie nejakej zmluvy, už by to nemohla byť Porada, ale stránka na prístup ktorej by sa muselo platiť, oproti tomu, že teraz sú tieto rady nielen poskytované z praxe, ale navyše bezplatne.
KEJKA
07.01.06,20:28
Citát:
Pôvodca textu príspevku: domapetrku
Doporucuji kontaktovat Ekonmickou univerzitu, Podnikovohospodarskou fakultu... napr. katedru uctovnictva a financi... kontakty pripadne predam, mame s nimi podepsanou Ramcouvou spolupraci na aplikacni vyzkum... Herzky den.

Nehovorím, že tam nie sú odborníci, ale oveľa viac sa "hodia" odborníci z praxe. Je veľký rozdiel počúvať učebnicové výklady zákonov a iné je vypočuť si odborníka s konkrétnymi poznatkami z praktického uplatňovania zákonov.

Súhlasím a doplním, ak by sa jednalo o spoluprácu a uzatvorenie nejakej zmluvy, už by to nemohla byť Porada, ale stránka na prístup ktorej by sa muselo platiť, oproti tomu, že teraz sú tieto rady nielen poskytované z praxe, ale navyše bezplatne.

áno, odborníci by sa našli, kedže ich aj sami navrhujeme. Ale ešte to musia byť fanatici, ktorí sa budú angažovať "zadara"
domapetrku
08.01.06,07:21
Souhlasim, ale je jeden fakt. My, podnikatele velice casto a zrovna ne spravne spojujeme vzdelavani se statem. To je diametralni rozdil. S tim placenim nevim, je to otazka dalsiho jednani, ktere se da osetrit. napr. na nasem webu pripravujeme take diskusni forum tykajici se podpory domaci podnikatelske sfere, ktera je znevyhodnena po prakticke strance vuci zahranicnim investorum. V kazdem pripade si myslim, ze odbornici z praxe jsou nutni a hlavnim tahounem nazoru. Ale usmernovat by je emla teorie. Mimochodem, idealni stav je, je-li propojen trojuhelnik: stat - vzdelavani - praxe. To v dnesni dobe nefunguje... Shodli jsme se na tom na nekterych konferencich jak zde, tak v zahranici. Hezky den...
domapetrku
08.01.06,07:24
áno, odborníci by sa našli, kedže ich aj sami navrhujeme. Ale ešte to musia byť fanatici, ktorí sa budú angažovať "zadara"


Chapu obavy a je to pravda. Ale nebylo to prinosem? Nejsem zamestnanec zadne VS, ale vim to, ze nam to pomohlo k reoreticke priprave investicniho zameru a v dobe realizace samozrejme take spolupracovat budeme... hezky den...
Jozef Mihál
08.01.06,09:53
Ale ešte to musia byť fanatici, ktorí sa budú angažovať "zadara"
Nikdy nič nie je zadarmo.:rolleyes:
KEJKA
08.01.06,10:02
Nikdy nič nie je zadarmo.:rolleyes:
to sa však hovorí skôr vo v prípade DOSTAŤ nie dávať.
Nikdy nič nedostanem zadarmo. alebo sa mýlim?
Richard
12.01.06,20:17
posúvam - - -
Richard
12.01.06,21:58
Zatiaľ mám len tipy na odborníkov len od šiestich. Skúste poradiť Porade .-)