Džipák
10.04.11,12:10
Dobrý deň. Prosím Vás má už niekto skúsenosti s týmto dodávateľom elektriny ? Ak áno, tak akú ? Včera chodili po panelákoch dvaja páni v oblekoch a prehovárali ľudí na lacnejší odber el. energie práve od nich. Ponúkajú 10 % lacnejšiu el. energiu ako máme od SSE. Ďakujem
Xanti
10.04.11,10:43
A nechali nejaké kalkulácie? Ak áno tak skontroluj si viazanosť, potom zmluvné pokuty a tiež aj na ako dlho garantujú túto cenu a či je to konečná cena.
Stanislav 1975
10.04.11,10:47
Dobrý deň. Prosím Vás má už niekto skúsenosti s týmto dodávateľom elektriny ? Ak áno, tak akú ? Včera chodili po panelákoch dvaja páni v oblekoch a prehovárali ľudí na lacnejší odber el. energie práve od nich. Ponúkajú 10 % lacnejšiu el. energiu ako máme od SSE. Ďakujem

kašli na to, tebe ako fyzickej osobe v paneláku sa neoplatí robiť všelijaké takéto " tahamata"- a nakoniec ešte aj nič neušetríš, lebo taká podmienka tam bude, onaká podmienka tam bude a pod.

Niečo iné by bolo nejakej fabrike a pod. ale tebe kvoli pár kwh sa neoplatí robiť zmenu dodávateľa...
Xanti
10.04.11,10:53
Dokonca ked som bola v BA tak správca paneláku na takéto osoby upozorňoval ludí a mal tam aj pekný prepočet spravený ... videla som to vo výťahu nalepené.
Stanislav 1975
10.04.11,10:54
Dokonca ked som bola v BA tak správca paneláku na takéto osoby upozorňoval ludí a mal tam aj pekný prepočet spravený ... videla som to vo výťahu nalepené.

čo ja som už všetko vo výťahoch videl- škoda slov...:D:D:D
verkaz
11.04.11,07:01
Aj mne sa stalo, že som na takúto ponuku reagovala. Všetky dokumenty, ktoré som od nich dostala nasvedčovali tomu, že je to výhodné. O niekoľko dní som sledovala v televízii reláciu, kde upozorňovali na túto firmu a uvádzali veľa príkladov nezrovnalostí. Radšej som zmluvu s nimi zrušila a ostali sme u pôvodného dodávateľa, s ktorým máme dlhodobé skúsenosti.
canbo
11.04.11,15:40
Nejedná sa o žiadny podvod Čez dalo verejný prísľub (právne napadnuteľný), že dodá domácnostiam elektriku aj plyn o 10% lacnejšie ako tradičný dodávateľ.

ALE je iba vtom že cena je zložená z ceny energie ( túto vám čez garantuje) a z daní a poplatkov pre štát a sprivatizované rozvodné podniky - ktoré negarantuje nik.
Kvaka
02.06.11,10:41
Dnes boli z ČEZ aj u nás, chceli vidieť posledné vyúčtovanie, upozornili ma na to, že máme tarifu D2, a že oni to majú inak a lacnejšie. Vynadala som mu, že mi zobudil vnuka, že teraz to nebudem rozoberať, a že mu zavoláme, ak sa rozhodneme meniť ZSE, aj keď neviem, ako by mi do bytu dodávali iní, ako susedovi. Máte s tým nejaké novšie skúsenosti alebo viete niečo nové okolo zmeny na českého dodávateľa? Ďakujem za každú info.
Halli
02.06.11,11:03
Nejedná sa o žiadny podvod Čez dalo verejný prísľub (právne napadnuteľný), že dodá domácnostiam elektriku aj plyn o 10% lacnejšie ako tradičný dodávateľ.

ALE je iba vtom že cena je zložená z ceny energie ( túto vám čez garantuje) a z daní a poplatkov pre štát a sprivatizované rozvodné podniky - ktoré negarantuje nik.

v našom "právnom" štáte veriť verejným prísľubom?? Z toho už som vyrástla...:rolleyes:
Stanislav 1975
02.06.11,11:19
v našom "právnom" štáte veriť verejným prísľubom?? Z toho už som vyrástla...:rolleyes:

Hallo má pravdu,verejny prislub je nič,nula bodov a už vôbec nieje právne napadnutelny-to je hlúposť,somarina..
človek
09.06.11,10:04
Odporúčam obrátiť sa na portál www.energouspora.sk - nie je to dodávateľ, ale vie poradiť, alebo vybrať optimálneho dodávateľa z pohľadu ceny i spoľahlivosti!