alencek
10.04.11,13:06
Má niekto skúsenosti, resp. vie mi povedať, vraj má oopatrovateľka pracujúca v AT nárok na nejaká bonus (nie na deti), keď predloží príjem z AT na daň.úrade na Slovensku. ďakujem.
Stanislav 1975
10.04.11,11:08
Má niekto skúsenosti, resp. vie mi povedať, vraj má oopatrovateľka pracujúca v AT nárok na nejaká bonus (nie na deti), keď predloží príjem z AT na daň.úrade na Slovensku. ďakujem.

Neviem o žiadnom špeciálnom bonuse pre opatrovateľky pracujúce v AT....
rodina1
10.04.11,11:33
Má niekto skúsenosti, resp. vie mi povedať, vraj má oopatrovateľka pracujúca v AT nárok na nejaká bonus (nie na deti), keď predloží príjem z AT na daň.úrade na Slovensku. ďakujem.
A kto ti to povedal?
Katka01
12.04.11,09:43
Nikdy som o tom nepocula, ale jak teraz otvoria prac. trh si mozme najst aj ine prace, nielen pokadene zadky umyvat a aj lepsie platene, konecne. Si tam natahali len samych turkov co su lenivi, zeny su vacsinou doma, rodia jedno dieta za druhym a beru same podpory od statu. A robotnych slovakov co mame dobre meno vo svete nechcu. Ze im vezmeme pracu. Maju pravdu, turci im pracu neberu, len socialne davky.
Katka01
12.04.11,09:44
Inak co sa tyka tych vyhod pre opatrovatelky pokial viem, malo by sa to aspon zaratavat do dochodku a az tam budes robit dost dlho, tak budes odtial dostavat dochodok.
arizona
12.04.11,11:44
Nikdy som o tom nepocula, ale jak teraz otvoria prac. trh si mozme najst aj ine prace, nielen pokadene zadky umyvat a aj lepsie platene, konecne. Si tam natahali len samych turkov co su lenivi, zeny su vacsinou doma, rodia jedno dieta za druhym a beru same podpory od statu. A robotnych slovakov co mame dobre meno vo svete nechcu. Ze im vezmeme pracu. Maju pravdu, turci im pracu neberu, len socialne davky.
Kto chcel, tak si pracu v R. davno nasiel , ved preto tam dlhe roky pracuju aj Slovaci.
Akurat, teraz to bude trochu jednoduchsie ,lebo netreba vybavovat prac.povolenie.



"A robotnych slovakov co mame dobre meno vo svete nechcu. "
...coby nechceli?:confused:
Len Slovaci sa nevedia "predat" a cakaju, ze sa im vsetko ponukne samo.
Cest vynimkam. Ale tie vynimky uz asi davno pracuju v zahranici...;)