philllipe
10.04.11,14:10
Dobrý deň, chcel by som si spraviť eshop. Musím si najskôr založiť živnosť, a mám pár otázok ohľadom poplatkov, odvodov, DPH, či stratím výhody a pod. Nájde sa tu niekto taký (ktorému môžem aj zaplatiť) kto by mi odpovedal na email na otázky? ak nie, kde sa môžem dozvedieť takéto info? bude ich vedieť účtovníčka? alebo koho si mám vyhľadať?
veronikasad
10.04.11,12:26
Dobrý deň, chcel by som si spraviť eshop. Musím si najskôr založiť živnosť, a mám pár otázok ohľadom poplatkov, odvodov, DPH, či stratím výhody a pod. Nájde sa tu niekto taký (ktorému môžem aj zaplatiť) kto by mi odpovedal na email na otázky? ak nie, kde sa môžem dozvedieť takéto info? bude ich vedieť účtovníčka? alebo koho si mám vyhľadať?
odkial si ?

Ak hladáš účtovníčku, zadaj si bezplatný inzerát na Porade v sekcii inzercia
philllipe
10.04.11,14:49
odkial si ?

Ak hladáš účtovníčku, zadaj si bezplatný inzerát na Porade v sekcii inzercia
zaujíma ma či to bude účtovníčka vedieť, bývam pri Malackách, a chodím do Ba do školy...
veronikasad
10.04.11,15:52
zaujíma ma či to bude účtovníčka vedieť, bývam pri Malackách, a chodím do Ba do školy...
pre dobrú účtovníčku by nemal byť problém zodpovedať každú tvoju otázku. Kým ju nájdeš, čítaj pozorne Poradu, používaj vyhladávanie cez klúčové slovo ... Problémy študentov živnostníkov sú rozoberané často. Mnohé zákony, najmä o zdr.poistení prešli novelou k 1.1.2011, ďalšie zmeny budú v apríli.