L.ili
11.04.11,11:49
Chcela by som Vás poprosiť o info kde je možné založiť, alebo ako funguje elektronický podpis.
Mala by som záujem založiť sro a všetko si to podať elektronickou formou.
Dakujem
zk24
11.04.11,09:51
Chcela by som Vás poprosiť o info kde je možné založiť, alebo ako funguje elektronický podpis.
Mala by som záujem založiť sro a všetko si to podať elektronickou formou.
Dakujem

Ak nebudes mat moznost elektronicky podpis vyuzivat dalej, tak sa ti to neoplati. Na kolkoch sice usetris polovicu (165 €), ale vybavenie EP a vsetkeho okolo toho je pomaly drahsie ako zalozit si s.r.o. "manualne".

To radsej vyhladaj firmy, ktore sa tym zaoberaju, podnikaju na tom, a preto EP uz disponuju.
L.ili
11.04.11,09:55
a koľko asi tak stojí EP cca?
zk24
11.04.11,10:03
Prve vybavenie.... Cca okolo 150 €. Platnost certifikatu je na 1rok.

Tento blog je celkom vtipny :) http://romankonrad.blog.sme.sk/c/203566/Ako-som-vybavoval-zaruceny-elektronicky-podpis.html
sroservis
11.04.11,10:20
Dobrý deň,

ja len doplním, že podpisový softwér od Ardaco musí byť pre dané použitie minimálne v úrovni QSIGN PERSONAL PROFESSIONAL a ten už nestojí 39 EUR (čo bola pôvodná cena uvedená v blogu), ale 70,80 Eur.

Všetko dobré.
L.ili
11.04.11,10:52
a ešte pár vecí čo by mi pomohli :)
ak sa to teda vybaví ten elektronický podpis budem mať len ja? a ked budem zakladať firmu kde nebudem konateľom stačí splnomocnenie alebo sa to da aj doplniť? alebo ako sa postupuje?
a druhá vec : chcela by som vás poprosiť o info ako postupovať aké dokumenty je potrebné ak by som teda išla zakladať sama s.r.o. kde bude konateľom jedna osoba a v druhej dve osoby.
Dakujem
KEJKA
11.04.11,10:57
tu máš všetko - stačí čítať....................
ale skutočne sa chceš do to pustiť sama?
počítaj tak 2 mesiace usilovnej práce......
L.ili
11.04.11,11:04
musím si to zvážiť, ale nové vedomosti potešia aspon budem vedieť :) a kde by som si našla ten postup?