pepsikova
11.04.11,14:01
...neviem, či aj vám, ale mne sa príliš často zobrazuje takéto hlásenie, ak idem niečo napísať na šuťák..zatiaľ mi nikto nevysvetlil, čo to znamená- ale v tomto prípade šuťák nefunguje...možno mu idem na nervy s mojím večným kávičkovaním- ale myslím, že v tom problém nebude..doporučujem šuťák zrušiť-lebo je nefunkčný viac, ako funkčný...(ale bola by som nešťastná, keby ma Richard poslúchol a zrušil ho, lebo je fajn, ten šuťák, som myslela....
..ale teraz mi možno niekto aspoň odpovie...
..ďakujem...
pepsikova
11.04.11,18:04
..posting in progress..aj teraz..

..žeby všetkým fičal šuťák ako blesk?..sa neukecajte zas...
Petra Nová
11.04.11,19:34
Pepsi, nevyruším Ťa, ak sa zapojím do tejto diskusie? Pýtam sa preto, lebo aj ja si pri rozhovore viem vystačiť sama. :)

Tuším, že tak skoro nehrozí, žeby sem kompetentní zavítali, tak si skúsim zašpekulovať. Všelijaké novinky som na Porade zistila a nikde sa o nich nepísalo. Tak možno ďalšou novinkou je limit na šuťákovanie. Jeden príspevok za hodinu. Vyskúšaj, možno som sa trafila.

Pepsi, ak Ty budeš takto často nespokojná, veruže sa V.I.P. -áctva nedožiješ. Ledaže by sa udeľovalo náhodným výberom.;)
pepsikova
12.04.11,03:17
...Peťka, boduješ!!..dobre som sa zasmiala na tom, že ""V.I.P.-actva" sa na porade nedožijem...veru neviem, načo by mi bolo,veci "proforma" nemusím...ale ak niekomu niečo ponúknem,som rada, ak to fičí a neznášam plnú hubu prázdnych slov..a to je presne v tomto prípade a možno veľa ľudí by na ten šuťák aj zašlo hodiť reč len tak,ale ak im vyskočí zaracha, kašlú na to..a je dooosť smutné, že to nikomu nevadí...ale to je mentalita slovákov,ak niečo nejde, serú na to a zas- ak to trochu sype,berú to, čo ide a nesnažia sa to vylepšiť......a ak sa porada pomaličky, ale isto stáva bordelom, spadne z elity do pivnice,bude to škoda- ale nie moja..je sto iných serverov, kde sa dá "vyžiť" a pokecať a aj tam sú ľudia...načo mi je hračka, ktorú nemôžem použiť,len na obzeranie??..kdežeee..
pepsikova
12.04.11,06:33
.BB code center is not allowed.



...a ďalší hit z porady- nejdú prikladať príspevky do profilov,vyskočí takéto okno...inak to nevidím,len- že tuším som v nemilosti u vrchnosti...ale nevadí, nejedujem sa..vondráčková s kornom nech sa jedujú...
pepsikova
12.04.11,06:34
http://www.porada.sk/images/misc/navbits_finallink.gif (http://www.porada.sk/visitormessage.php?do=message) Poslať nový odkaz na profil Nasledujúce chyby nastali pri zaslaní tejto správy:

BB code center is not allowed.
KEJKA
12.04.11,06:40
sutak ma dnes znacku, že je nefunkčný,
ale do profilu som vložila odkaz - len skusmo, aby som vedela, čo máte na mysli.
pepsikova
12.04.11,06:45
sutak ma dnes znacku, že je nefunkčný,
ale do profilu som vložila odkaz - len skusmo, aby som vedela, čo máte na mysli...

Kejka, chcela som ti odpovedať, ale nechci vidieť, čo mi vyhodilo, keď som klikla na tvoj nick..nie profil, ale kopu stránok..
..príspevok na nástenku, čo som posielala eňuš, sa ešte stále načítava-už asi 15 min..čo už!..kašlem na poradu..
KEJKA
12.04.11,06:50
.hm, áno,
lebo som moc aktívna :-)
ukazuje sa to tak od doby, čo som sa dala do firiem=poradcov. Richard mi napísal, že si mám spraviť dva nicky, hm.
Ale do profilu dostávam odkazy, tak nejako to asi ide, ale netuším ako.
Petra Nová
12.04.11,08:19
...Peťka, boduješ!!..dobre som sa zasmiala na tom, že ""V.I.P.-actva" sa na porade nedožijem...
Pepsi, trochu som chcela tému postrčiť, aby si ju všimli.:D;) A napravili to, čo napraviť treba.
Dav
12.04.11,08:40
Pepsi, daj si niekomu skontrolovať nastavenia svojho internetového prehliadača a antivírusového programu. Viackrát si sa sťažovala, ale v tom čase Porada aj šuťák pracovali normálne - tak možno niektoré parametre v Tvojom počítači Ti robia šarapatu.
pepsikova
12.04.11,09:15
..Daví,porada nie je jediná stránka, kde sa ja dostanem..a aj tie anglické, americké či portugalské,fejsbúk či jutubí,kde je denne na miliony ľudí, mi fičia normálne..myslíš, že to je náhoda?..a to,že občas šuťák ide a príspevky do profilu tiež doteraz šli normálne je asi tiež, možno, len náhoda...ale takéto výpadky má len porada,žiadna iná stránka, kam chodím..a ďakujem ti za radu..už mi to je jedno..
kukučka
12.04.11,10:04
za tie roky čo tu chodím, som mala problém len raz, dlhšiu dobu ma stále vyhadzovalo. Po preinštalovaní prehliadača problém zmizol. Neskúsiš?
pepsikova
12.04.11,11:07
..kukuč, si zlatá, ale Mozilla ma nikdy nesklamala..
kukučka
12.04.11,17:40
kdesi na začiatku bol jeden planý ťuk
veronikasad
12.04.11,17:46
..Daví,porada nie je jediná stránka, kde sa ja dostanem..a aj tie anglické, americké či portugalské,fejsbúk či jutubí,kde je denne na miliony ľudí, mi fičia normálne..myslíš, že to je náhoda?..a to,že občas šuťák ide a príspevky do profilu tiež doteraz šli normálne je asi tiež, možno, len náhoda...ale takéto výpadky má len porada,žiadna iná stránka, kam chodím..a ďakujem ti za radu..už mi to je jedno..
Veronika, pokial chceš písať SS, alebo odkaz do profilu niekomu, kto "prešiel" do sekcie Top Firmy radia - chyba nie je v tvojom PC. To sa nepodarí nikomu z nás ...
pepsikova
13.04.11,19:08
..takže, keďže "posting is progres je aj naďalej a šuťák nefičí, píšem sem..môj počítač je v poriadku, môj prehliadač som urazila-lebo som ho odinštalovala a dala nanovo, fičí ako bosorka na metle, dokonca Explorer, ktorý nemám rada, pracuje ako hodinky a to, prosím, všade na svete..len na šuťáku nie a v pridávaní príspevkov do vašich profilov mi vypisuje,BBcenter is allowed-čiže neprístupný...podotknem, že aj nastavenia mám dobre nacentrované..takže, ak by som bola v nemilosti, je mi to fuk, jediné, čo by ma mohlo eventuálne najedovať, že nebudem môcť poslať obrázkový stískanec mojim kamkám...ale prežijú to, myslím, v zdraví..takže, majte sa, možno prídem...
..téma je skončená, ďakujem vám..