L.ili
11.04.11,15:32
Chcela by som Vás poprosiť o pomoc, volali mi z DU ohladne FO kde predtým bolo podávané inou osobou Danové FO, a pán z úradu mi povedal že to tlačivo je zlé že je potrebné priniesť len nejaké potvrdenie. Zamestnanec si platil sám z účtu nedoplatok a nebude mu to stiahnuté firmou. Ja som mu polovicu nerozumela a ešte nemám všetky doklady odovzdané od tej osoby ktorá to predtým robila.
ivka70
11.04.11,13:39
Teda, priznam sa, ze ja zasa polovicu nerozumiem z tvojho prispevku.
Na co sa chces vlastne spytat?
L.ili
11.04.11,13:43
netuším aké tlačivo chcú, bolo tam posielané predpokladam normálne tlačivo typu A, ale hovoril mi že to bolo zbytočné že stačilo len nejaké potvrdenie k ročnému zúčtovaniu. bola som mimo kancelárie polovicu som nepočula a nedá sa im tam spať dovolať :(
rodina1
11.04.11,13:54
netuším aké tlačivo chcú, bolo tam posielané predpokladam normálne tlačivo typu A, ale hovoril mi že to bolo zbytočné že stačilo len nejaké potvrdenie k ročnému zúčtovaniu. bola som mimo kancelárie polovicu som nepočula a nedá sa im tam spať dovolať :(
Nič iné ti nezostáva, len ísť na DÚ a spýtať sa toho pána, čo volal, o čo vlastne ide.
L.ili
11.04.11,13:58
:) jedine neva som myslela či niekto s tým nahodou sa nestretol
rodina1
11.04.11,14:09
:) jedine neva som myslela či niekto s tým nahodou sa nestretol
Vieš, ťažko radiť, keď otázka nie je dosť konkrétna. Ak sa zajtra dozvieš niečo viac a nebudeš vedieť, čo a ako, už odpoveď bude určite k tvojej spokojnosti.
wallie
12.04.11,13:10
mne to vychádza že buď:
- ste omylom zamestnancovi dali namiesto Potvrdenia o príjmoch tlačivo Ročné zúčtovanie

alebo
- chcel doplniť druhú stranu tlačiva Ročné zúčtovanie, ktorú je povinný zamestnanec doložiť, ak si podal po RZ sám ešte daňové priznanie, na druhej strane je zamestnávateľ povinný v tabuľke vyznačiť či bol nedoplatok z RZ strhnutý alebo preplatok z RZ vrátený