dugova.hana
11.04.11,19:53
Dobrý deň,


bývame v malej garsonke a riešime problém so spaním. Premýšlame o riešení v podobe vyvýšenej postele o rozmeroch 210x180 vo výške 150 cm nad zemou, z masívneho dreva. Pod touto posteľou by sme chceli spraviť sedenie pre návštevy. Chcela by som sa spýtať, či by som mohla dostať približný návrh a cenovú kalkuláciu.

Za skorú odpoveď Vám vopred ďakujem

S pozdravom


Dugová
reno2
17.04.11,06:51
cca 1000 eur 0910 374 991
gongo
09.05.11,07:39
záleží, že aký matrac bude v tej posteli, aká povrchová úprava, aký masív, ale taký stred by mohol byť cca750,-€ ;)
0908 339 601
Chobot
09.05.11,07:43
Dobrý deň,


bývame v malej garsonke a riešime problém so spaním. Premýšlame o riešení v podobe vyvýšenej postele o rozmeroch 210x180 vo výške 150 cm nad zemou, z masívneho dreva. Pod touto posteľou by sme chceli spraviť sedenie pre návštevy. Chcela by som sa spýtať, či by som mohla dostať približný návrh a cenovú kalkuláciu.

Za skorú odpoveď Vám vopred ďakujem

S pozdravom


Dugová


Nerob to, budeš sa cítiť ako v krtkovej nore, či jaskyni. To sedenie pod posteľou ťa za chvíľu omrzí, nebude to pohodlné ani pre návštevy. Radšej by som volil výklopnú posteľ.
gongo
09.05.11,09:02
Nerob to, budeš sa cítiť ako v krtkovej nore, či jaskyni. To sedenie pod posteľou ťa za chvíľu omrzí, nebude to pohodlné ani pre návštevy. Radšej by som volil výklopnú posteľ.

Výklopnú posteľ do garsonky? :confused: Je pravda, že väčšinou sa pod postele robia nejaké stolíky, ale už som robil postele presne takýmto spôsobom, že pod posteľou bola sedačka aj so stolíkom a bolo to úplne v pohode /pred tým mala pani domáca rozťahovací gauč a teraz si nevie vynachváliť, že večer nemusí odsúvať stolík na druhý koniec izby aby si mohla ľahnúť/. Je jasné, že to treba nejako rozumne doriešiť, aby to bolo praktické a aby to bolo pekné aj na pohľad. Ja osobne by som sa toho vôbec nebál.