janaGT
12.04.11,07:49
poradíte mi niekto, prosím, kde by som mohla nájsť demo k programu softip pre podvojné účto? Pozerala som stránku softipu, ale nevidím to tam :mee:
janaGT
12.04.11,14:41
nikto nevie?
indira
29.04.11,23:38
Musíš byť zamestnancom organizácie, resp. podniku, kde je oficiálne a legálne nainštalovaný Softip. Podľa mojej skúsenosti, demo verziu PÚ môže dodávateľ nainštalovať na základe požiadavky objednávateľa-užívateľa k ostrej verzii programu, a je označením a ikonkami od nej odlíšiteľná. Databáza údajov je v demoverzii prevzatá z údajov napr. uzatvoreného účtovníctva predchádzajúceho roku a ďalej je možné skúšať postupy, bez narušenia údajov ostrej verzie Softipu. Vrámci IS Softip je modul,
má svoju ikonku (ukáže administrátor) a tam je umiestnený aktuálny manuál k programu a príslušnému modulu. Manuál je prostredníctvom siete aktualizovaný dodávateľom (autorským odborným kolektívom Softipu). A dodávam, že ako súkromná osoba sa k demoverzii programu Softip naozaj nedopracuješ, už z dôvodu, že všetky služby sú za úhradu. Naviac, pracujú v tomto programe aj rôzne rezortné štátne rozpočtové a príspevkové organizácie. Je to softvér sieťový, údaje sú prepojené nielen rezortne so zriaďovateľom organizácií-uživateľmi, ale najmä s dodávateľom Softip, ktorý neustále zabezpečuje správny chod programu.