szpeto
13.04.11,19:39
Zdravim Vas,uz dlhsi cas podnikam v doprave do 3,5t a rozhodol som sa,ze postupim dalej,na koncesiu. Zda sa mi sice,ze zakony,ktore by mal ovladat dopravca na skusky z odb. sposobilosti su niektore absolutne zbytocne a su to 3 netenke knihy,co sa musim naucit do 1 mesiaca. Nehovorim,ze sa neda,jedna vec,ze nie je absolutne ziadna priprava,cize mam 3 knihy a mam sa o to starat sam,ze co je z toho dolezite a co nie. Skratka dost tvrde to,ze na testove otazky co mam z tej latky ani mozne odpovede nie su a o tom ani nehovorim,zeby boli tam oznacene spravne odpovede. Napr.
- Vodic pri nakladke moze: ??? moze co??? NAjest sa??? NApit sa??? Strcit prst do ....????-no a teraz nasleduje asi ta cast,ze to mam vycucat z palceka. Skratka BORDEL v tom state. Tymto chcem poprosit kohokolvek, KTO MA TIETO TESTOVE OTAZKY S ODPOVEDAMI,ABY SA MI OZVAL A AK SA DOSTANU KU MNE,TAK URCITE SI TO NEJAK OCENIM-OHODNOTIM!!! Urcite sa dohodneme,lebo cas ma suri a mne je to absolutne jedno,akou formou sa ku mne dostanu,ci to bude mailom,dopisom,prostrednictvom nejakeho odkazu,skratka aby sa to ku mne dostalo. Vdaka Vam dopredu.