misomiso
14.04.11,13:25
Ja viem, uz to nie je nova tema, beha to na celom nete uz tri dni, ale tu je rozuzlenie:

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/230729-chile-klause-poopravilo-neslo-o-obycejnou-propisku-ale-o-umelecky-unikat.html

Ja sa teda cudujem, ze ho nezbavia uradu. Mali by ho posadit do basy za dehonestovanie statu.

Po prvy raz od rozdelenia CSFR som nesmierne stastny, ze uz s ceskym prezidentom nemame nic spolocne. Inak by som sa prepadol od hanby - asi by som sa musel ist osobne za svojho prezidenta ist ospravedlnit na Chilsku ambasadu...
srska
14.04.11,11:32
Ja viem, uz to nie je nova tema, beha to na celom nete uz tri dni, ale tu je rozuzlenie:

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/230729-chile-klause-poopravilo-neslo-o-obycejnou-propisku-ale-o-umelecky-unikat.html

Ja sa teda cudujem, ze ho nezbavia uradu. Mali by ho posadit do basy za dehonestovanie statu.

Po prvy raz od rozdelenia CSFR som nesmierne stastny, ze uz s ceskym prezidentom nemame nic spolocne. Inak by som sa prepadol od hanby - asi by som sa musel ist osobne za svojho prezidenta ist ospravedlnit na Chilsku ambasadu...
už som sa ľakol, že péro:D v správe zo zahraničnej pracovnej cesty: prínos zpc - do zbierky pribudlo ďalšie pero:D
ewita888
14.04.11,11:43
Ja viem, uz to nie je nova tema, beha to na celom nete uz tri dni, ale tu je rozuzlenie:

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/230729-chile-klause-poopravilo-neslo-o-obycejnou-propisku-ale-o-umelecky-unikat.html

Ja sa teda cudujem, ze ho nezbavia uradu. Mali by ho posadit do basy za dehonestovanie statu.

Po prvy raz od rozdelenia CSFR som nesmierne stastny, ze uz s ceskym prezidentom nemame nic spolocne. Inak by som sa prepadol od hanby - asi by som sa musel ist osobne za svojho prezidenta ist ospravedlnit na Chilsku ambasadu...
Ešteže pri tých našich sa nie je za čo hanbiť.. veď aj napr. Zemková daruje odstupné.. :cool:
Mária.K.
14.04.11,12:00
Ja viem, uz to nie je nova tema, beha to na celom nete uz tri dni, ale tu je rozuzlenie:

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/230729-chile-klause-poopravilo-neslo-o-obycejnou-propisku-ale-o-umelecky-unikat.html

Ja sa teda cudujem, ze ho nezbavia uradu. Mali by ho posadit do basy za dehonestovanie statu.

Po prvy raz od rozdelenia CSFR som nesmierne stastny, ze uz s ceskym prezidentom nemame nic spolocne. Inak by som sa prepadol od hanby - asi by som sa musel ist osobne za svojho prezidenta ist ospravedlnit na Chilsku ambasadu...
Keby tí naši politici kradli "len perá"...myslím si, že tiež nemáme byť na čo hrdí.
misomiso
14.04.11,12:38
Problem je v tom, ze na kradezi emisii (napriklad) sa nezabava cely svet. A tiez je problem v tom, ze je dost bezne, ze kradnu vlady (bohuzial) ale dost netypicke, ak kradne uz aj prezident, ktory v podstate okrem pera velmi ani nema co ukradnut, pretoze sluzi iba na reprezentaciu...
Lubaba
18.04.11,19:18
no není péro ako pero
pepsikova
18.04.11,19:22
..keby svet nemal iné problémy, ako čumeť na deba...
Melnick
18.04.11,19:23
Ukradne politik = ohromná zábava,dobreže sa mu neospravedlnia, že ho v tom momente vôbec nachytali.
Ukradne obyčajný smrteľník = zlodej a nemáme sa o čom baviť. :cool:

Vždy boli a budú iní a iní.
Stanislav 1975
18.04.11,19:28
Ale , nechajte Klausa na pokoji..., je to dobrý chlapec, jeho názory sú mi sympatické a či ukradne pero alebo nie- nejako moc ma to netrápi..., niekto je na perá- ja som bol zasa na popolníky...
220870
18.04.11,19:34
Je to obyčajné fo-pá.Mne neskúšajte dať do rúk kadejaké perá a ceruzky lebo tiež to málokdy vrátim.Vždy to flegmaticky strčím do vrecka a idem.A ten chudáčisko Klaus je predslen tiež už trochu zábudlivý starec.Aspoň má svoj názor nie ako ten náš neschopný papagáj.
danushka
18.04.11,19:35
Nuž kleptománia je choroba a choroba si nevyberá...či pán, či poddaný, treba to liečiť ;).
Lubaba
18.04.11,19:35
Ale , nechajte Klausa na pokoji..., je to dobrý chlapec, jeho názory sú mi sympatické a či ukradne pero alebo nie- nejako moc ma to netrápi..., niekto je na perá- ja som bol zasa na popolníky...

Klaus a péro, Stanco a žváro / aby bolo kde vložiť to žváro/...:Dale ty sedemdesiatpäťka a na popolníky?
keby si bol starší, nepoviem nič...:---:D:---
220870
18.04.11,19:36
Ale , nechajte Klausa na pokoji..., je to dobrý chlapec, jeho názory sú mi sympatické a či ukradne pero alebo nie- nejako moc ma to netrápi..., niekto je na perá- ja som bol zasa na popolníky...
... pozlátené vykladané diamantami?
Lubaba
18.04.11,19:36
ešťeže sa to nestalo nášmu avšaaak..
Stanislav 1975
18.04.11,19:37
Klaus a péro, Stanco a žváro / aby bolo kde vložiť to žváro/...:Dale ty sedemdesiatpäťka a na popolníky?
keby si bol starší, nepoviem nič...:---:D:---

to ja som mal volakedy taký koníček, si z reštaurácii brať popolníčky- až kým ma v Ríme nedrapli...
danushka
18.04.11,19:38
Je to obyčajné fo-pá.Mne neskúšajte dať do rúk kadejaké perá a ceruzky lebo tiež to málokdy vrátim.Vždy to flegmaticky strčím do vrecka a idem.A ten chudáčisko Klaus je predslen tiež už trochu zábudlivý starec.Aspoň má svoj názor nie ako ten náš neschopný papagáj.

Nuž, nezdalo sa, že by to nejak automaticky strčil do vačku. Poškuľoval po tom perku a nevydržal to :D.

Tiež kolegom beriem perá a ceruzky, ale vedia, že ich nájdu u mňa na stole, nie vo vrecku...
220870
18.04.11,19:49
Ja som to ešte nevidel ,ako to čmajzol ,idem "kuknut".
Melnick
18.04.11,19:50
Veď len tak čakal na nestráženú chvíľu a šup ho do vrecka. Ešte aj puzdro zatvoril, aby si každý myslel, že je tam. Netušil, že tá nestrážená chvíľa, bola strážená celkom dobre. :cool:

PS : a možno by boli obvinili z krádeže nejakého posluhovača, keby nebol dôkaz, kde ho treba hľadať. A ten už by bol zlodej drahého pera.
220870
18.04.11,19:51
Nuž čo sa doma naučíš ,ako by si na Čile našiel.
je to koumák.....http://www.youtube.com/watch?v=7nvIRN3kIq4
danushka
18.04.11,19:57
...tak vyzerá hambogroteska...
Indeed
18.04.11,20:06
Ja viem, uz to nie je nova tema, beha to na celom nete uz tri dni, ale tu je rozuzlenie:

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/230729-chile-klause-poopravilo-neslo-o-obycejnou-propisku-ale-o-umelecky-unikat.html

Ja sa teda cudujem, ze ho nezbavia uradu. Mali by ho posadit do basy za dehonestovanie statu.

Po prvy raz od rozdelenia CSFR som nesmierne stastny, ze uz s ceskym prezidentom nemame nic spolocne. Inak by som sa prepadol od hanby - asi by som sa musel ist osobne za svojho prezidenta ist ospravedlnit na Chilsku ambasadu...


Prepáč, ale Tvoja mienka o prezidentovi Klausovi, je málo na to aby ho zbavili úradu.
Prezident Klaus zastava svoj urad na zaklade výsledku slobodných volieb.
Melnick
18.04.11,20:09
Nuž kleptománia je choroba a choroba si nevyberá...či pán, či poddaný, treba to liečiť ;).

Mohol si na ruky navliecť tie rukavičky, o ktorých písali, že ukradol jednej novinárke , možnože by ho tie prsty v nich tak nesvrbeli. :D:D:D

No je mi ho aj ľúto..... ja by som to neustála, hlavne nie v takej funkcii.
danushka
18.04.11,20:17
Mohol si na ruky navliecť tie rukavičky, o ktorých písali, že ukradol jednej novinárke , možnože by ho tie prsty v nich tak nesvrbeli. :D:D:D

No je mi ho aj ľúto..... ja by som to neustála, hlavne nie v takej funkcii.
No zbojník jeden bez hanby...
Treba ho poslať do Albánska na školenie, tam čorkli Bushovi hodinky z ruky tak rýchlo, že to nik nepostrehol. Kradnúť treba vedieť.

Ešte sa vrátim k tomu zelenému, že by si Majka také niečo neustála v takej funkcii...veď Tebe keby sa vôbec čosi také len prisnilo, tak ani v spaní tú noc už nepokračuješ od hrôzy z nočnej mory...:eek:
Indeed
18.04.11,20:23
..šak kedysi Albanci hrali "škatuĺky", či ako sa to volalo aj v KE..
Paula
18.04.11,20:50
No, že sa v komentároch po zverejnení videjka písalo aj, že keby ten náš, tak zmizne aj púzdro.....to tu písané nevidím .Ale o tom je život, keď ste na očiach, tak máte "po" , lebo ste "natočení" :). Kopec človečenstva robí nehoráznosti zaváňajúce kriminálom, nepozametá si pred vlastným prahom ale srandu si užije aspoň na tom susedovi (prezident / neprezident). Každý má svoje malé šťastie, ale aby som z tých pár sekúnd záberov vyskakovala meter tridsať od radosti , to mi nehrozí :cool:
Prajem dobrú nôcku a veselé sny klausovské:).
Stanislav 1975
19.04.11,04:25
No zbojník jeden bez hanby...
Treba ho poslať do Albánska na školenie, tam čorkli Bushovi hodinky z ruky tak rýchlo, že to nik nepostrehol. Kradnúť treba vedieť.

Ešte sa vrátim k tomu zelenému, že by si Majka také niečo neustála v takej funkcii...veď Tebe keby sa vôbec čosi také len prisnilo, tak ani v spaní tú noc už nepokračuješ od hrôzy z nočnej mory...:eek:

I keď v poslednej dobe moc danushku nemusím, ale v tomto má pravdu- kradnúť treba vedieť, však už jeden nemenovaný, nekonvenčný učiteľ nás učil- nieje umenie kradnúť- to dokáže každý, ale umenie je kradnúť tak , aby vás nechytili...
Stanislav 1975
19.04.11,04:28
I keď v poslednej dobe moc danushku nemusím, ale v tomto má pravdu- kradnúť treba vedieť, však už jeden nemenovaný, nekonvenčný učiteľ nás učil- nieje umenie kradnúť- to dokáže každý, ale umenie je kradnúť tak , aby vás nechytili...

A aj u nás v politike je to tak- jeden kradne okato,primitívne ( J.S. a spol.) a druhí tiež lúpia jedna radosť, ale robia to potichu a teoreticky potajme ( I.M. a spol.)- i keď teraz s tou budovou daňového v Ke ,to aj Mikloš prepískol...
durisovad
19.04.11,04:39
Robia to takzvane SOFISTIKOVANE.
zk24
19.04.11,04:49
Ja som iba rada, ze konecne to nie je nas stat, z ktoreho si robia vo svete srandu (bomba do Irska, Kamion do Turecka, Deaflympiada a ine podobne veci....). My mame tych trapasov na triku ovela viac.

Aj na toto sa zabudne o mesiac....

Ani neviete kolko ludi si vygooglilo kde sa Cechy vobec nachadzaju. Aj zla reklama je reklama :)
kergulaan
19.04.11,05:25
ftip
kergulaan
19.04.11,05:28
este jeden
danushka
19.04.11,05:45
I keď v poslednej dobe moc danushku nemusím, ale v tomto má pravdu- ...
:eek:
Stanko, sme v téme o Klausovi;).

Nie vždy musíme spolu zdieľať rovnaký názor, ale ja Ťa tu naopak musím, bez Teba by to nebolo to pravé orechové na Porade :).
jar88
19.04.11,05:53
Ja viem, uz to nie je nova tema, beha to na celom nete uz tri dni, ale tu je rozuzlenie:
Ja sa teda cudujem, ze ho nezbavia uradu. Mali by ho posadit do basy za dehonestovanie statu.

Po prvy raz od rozdelenia CSFR som nesmierne stastny, ze uz s ceskym prezidentom nemame nic spolocne. Inak by som sa prepadol od hanby - asi by som sa musel ist osobne za svojho prezidenta ist ospravedlnit na Chilsku ambasadu...
Asi si to vôbec neuvedomuješ, ale to čo sa na Klausovy prejavilo verejne, je naša základná črta.
Má to v sebe skoro každý bývalý Čechoslovák, vrátane Československých potomkov.
-----------------------
Nemyslím tým jednoduchú zlodejinu, ale presne to, čo nám predviedol Klaus, vrátane tých trápnych pohľadov.
Stanislav 1975
19.04.11,06:07
:eek:
Stanko, sme v téme o Klausovi;).

Nie vždy musíme spolu zdieľať rovnaký názor, ale ja Ťa tu naopak musím, bez Teba by to nebolo to pravé orechové na Porade :).

No však danush, ja som to nemyslel tak, že bez teba by to bolo ono...- tiež, kto by mi potom dohováral do duše...:):):)
Ja som to myslel tak, že naozaj v poslednom čase sa naše názory dosť diametrálne odlišujú, ale však to nevadí...
Ja som tiež rád, keď ťa vidím..
To je tak, každý tu máme blízke osoby a hľadáme si priateľov svojho razenia s ktorými debatujeme a vačšinou sa zhodneme a naopak niekedy máme s niekým opačné názory...
A ty si pomerne úspešná , máš dosť ľudí za sebou...
Ok, nechajme to tak...:)
Stanislav 1975
19.04.11,06:32
Nedá mi ešte aby som nezareagoval na tých českých prezidentov- nech už je Klaus akýkolvek, či už berie perá alebo nie- či má milenky,alebo nie( minule ho totiž údajne s nejakou nachytali, keď bola Lívia na liečení),tak je o milion krát lepší prezident a človek ako ničiteľ, alkoholik, schvalovač vojnových zločinov Václav Havel...
Lebo to, čo porobil Havel za zverstvá, to málokto dokáže v civilizovanom svete...
danushka
19.04.11,06:38
Asi si to vôbec neuvedomuješ, ale to čo sa na Klausovy prejavilo verejne, je naša základná črta.
Má to v sebe skoro každý bývalý Čechoslovák, vrátane Československých potomkov.
-----------------------
Nemyslím tým jednoduchú zlodejinu, ale presne to, čo nám predviedol Klaus, vrátane tých trápnych pohľadov.

Jardo, ale si nám teraz všetkým naložil...

Odteraz si idem cvičiť pred zrkadlom formu, ako nevyzerať ako dilino pri krádeži :D.
Zitulda
19.04.11,06:56
to ja som mal volakedy taký koníček, si z reštaurácii brať popolníčky- až kým ma v Ríme nedrapli...
...ja som mal zase mániu na šálku od kávy, ale vždy keď prišiel čašník spýtala som sa ho, že: " koľko Vám stiahnu za stratenú šálku?" a vždy mi potom prišiel povedať so servítkou, že si ju môžem vziať:) Iba raz si vypýtala jedna 5 Sk.
Stanko a ako to dopadlo v Ríme?:):):)
Žabinka
19.04.11,06:57
to ja som mal volakedy taký koníček, si z reštaurácii brať popolníčky- až kým ma v Ríme nedrapli...
Ja som mala z bratislavských krčiem peknú zbierku pohárov...;):cool::D:D Ale pšššt...:D
Stanislav 1975
19.04.11,07:01
...ja som mal zase mániu na šálku od kávy, ale vždy keď prišiel čašník spýtala som sa ho, že: " koľko Vám stiahnu za stratenú šálku?" a vždy mi potom prišiel povedať so servítkou, že si ju môžem vziať:) Iba raz si vypýtala jedna 5 Sk.
Stanko a ako to dopadlo v Ríme?:):):)

Zitulda, Talian bol moc nahnevaný- muselo sa veľmi utekať po námesti piazza Navonna, popri fontáne Di Trevi...;), to bol nejaký nervák, neviem,čo bol taký namotaný proti popolníčkárom...
Stanislav 1975
19.04.11,07:02
Ja som mala z bratislavských krčiem peknú zbierku pohárov...;):cool::D:D Ale pšššt...:D

;)
Stanislav 1975
19.04.11,07:14
Ja som mala z bratislavských krčiem peknú zbierku pohárov...;):cool::D:D Ale pšššt...:D

Ja keď som ako učeň ešte pracoval( no pracoval, silné slovo...;)) v Brne v Zetore,tak tam v jedálni neboli príbory, každý mal svoje- ale my učni slováci sme si nikdy nedoniesli z domu, v pondelok ráno sme docestovali na stanicu a išli do staničného bufetu a zobrali si každý príbor, ale nenchali sme si ho , vždy v piatok ako sme išli z jedálne sme ho od radosti,že je piatok vyhodili a v pondelok zasa šupho do bufetu...- tak to išlo asi 2 mesiace a po 2 mesicoch v bufete nápis- z dovodu krádeží príborov sa príbor zálohuje...:D:D:D
jar88
19.04.11,07:37
Nedá mi ešte aby som nezareagoval na tých českých prezidentov- nech už je Klaus akýkolvek, či už berie perá alebo nie- či má milenky,alebo nie( minule ho totiž údajne s nejakou nachytali, keď bola Lívia na liečení),tak je o milion krát lepší prezident a človek ako ničiteľ, alkoholik, schvalovač vojnových zločinov Václav Havel...
Lebo to, čo porobil Havel za zverstvá, to málokto dokáže v civilizovanom svete...
Krásne vyznanie, len čo je pravda.
jar88
19.04.11,07:43
Ja keď som ako učeň ešte pracoval( no pracoval, silné slovo...;)) v Brne v Zetore,tak tam v jedálni neboli príbory, každý mal svoje- ale my učni slováci sme si nikdy nedoniesli z domu, v pondelok ráno sme docestovali na stanicu a išli do staničného bufetu a zobrali si každý príbor, ale nenchali sme si ho , vždy v piatok ako sme išli z jedálne sme ho od radosti,že je piatok vyhodili a v pondelok zasa šupho do bufetu...- tak to išlo asi 2 mesiace a po 2 mesicoch v bufete nápis- z dovodu krádeží príborov sa príbor zálohuje...:D:D:D
Keby nebolo štrngania,
dnes by si nadával, že aj do roboty si musíš nosiť lyžicu a v Devíne tým kapitalistom dávajú k jedlu kompletný príbor a dokonca bez zálohy.:---
marcelaStanakova
19.04.11,17:09
Bože ľudia , tak čo sa mu páčilo bol náhodou celkom milý pristihnutý pri čine, čo už spravili z toho bublinu media aby sa mali ľudia o čom baviť ..... a bavíme sa nie ,???????
jar88
20.04.11,06:43
Bože ľudia , tak čo sa mu páčilo bol náhodou celkom milý pristihnutý pri čine, čo už spravili z toho bublinu media aby sa mali ľudia o čom baviť ..... a bavíme sa nie ,???????
Presne ako píšeš.
Bavme sa, veď je to len bývalý paštikár.:D
gypsynka
20.04.11,06:56
Na rozdiel od toho "ničiteľa, alkoholika", ktorého uznáva celý svet, o našom gašparkovi (charakterové črty radšej nevymenujem) ani nechyrujú...
danushka
20.04.11,08:45
Na rozdiel od toho "ničiteľa, alkoholika", ktorého uznáva celý svet, o našom gašparkovi (charakterové črty radšej nevymenujem) ani nechyrujú...

Ech gypsinka, veď v podpise máš ,,Ži a nechaj žiť" :), nože daj tomu nášmu pokoj.

Každé čudo tri dni trvá a aj páni prezidenti sem tam megaulietnu.
trisestri
20.04.11,09:10
Naši politici sú šikovnejší tých nepristihnú-asi chcel napodobnit nášho herca Lubomira Pauloviča vo filme Pasla kone na betone,ked vyslovil vetu Aj pero mám-myslel že nejaké luxusné,tak sa tiež chcel pochvalit.
Alebo zavidel niektorým naším politikom a manažerom luxusné hodinky na ktoré si ,,poctivo zarobili,, tak si povedal ked si už nevie poctivo zarobit na také hodinky,tak aspon si šlohne vzacné pero,ked už ako autor kuponovej privatizacie nestihol nič sprivatizovat./prípadne si myslel že pero je ku zmluve,tak ako volakedy,ale menej vzácne bolo ku kuponovej knižke,časom len to pero malo hodnotu/
tweedle
20.04.11,09:38
nechápem prečo, sa to takto rieši,,,,podľa je to jedine tak vtipnéééé,,,,a čo zobral si pero, mal smolu že pri tom zachytili kamery,,,,podľa je to to isté ako ked si niekto zoberie z hotela tie mini mydielka,,,,,ja som sa na to úplne užasne zasmiala....a priznám sa že pravidelne si s podnikov odnášam poháre,,,a čo????
gypsynka
20.04.11,09:44
Danushka, beriem, ale prečo si nenapísala aj "Ech, Stanko"
Stanislav 1975
20.04.11,10:04
Danushka, beriem, ale prečo si nenapísala aj "Ech, Stanko"

Gypsynka, ale Havel po 1.- je fakt starý alkoholik, to je pravda-overené a je aj vojnový zločinec- lebo schvaloval útok NATO na bývale Srbsko, kde pozabíjali kopu ľudí, bezbranných...
A navyše, porobil kopu zla aj u nás na Slovensku, kde zničil komplet poľnohospodárstvo a aj iné veci napáchal, takže nejaké oslavné ódy na Václava Havla niesú namieste...,papa ;)
gypsynka
20.04.11,10:07
"Múdro vravíš..."
misomiso
20.04.11,10:09
Gypsynka, ale Havel po 1.- je fakt starý alkoholik, to je pravda-overené a je aj vojnový zločinec- lebo schvaloval útok NATO na bývale Srbsko, kde pozabíjali kopu ľudí, bezbranných...
A navyše, porobil kopu zla aj u nás na Slovensku, kde zničil komplet poľnohospodárstvo a aj iné veci napáchal, takže nejaké oslavné ódy na Václava Havla niesú namieste...,papa ;)

A na Slovensku kto schvalil ucast nasej armady v Iraku? A to ze tam minimalne v jednom pripade (pravdepodobne ale asi viac raz) zastrelili nasi nevinneho civilistu?
Stanislav 1975
20.04.11,10:12
A na Slovensku kto schvalil ucast nasej armady v Iraku? A to ze tam minimalne v jednom pripade (pravdepodobne ale asi viac raz) zastrelili nasi nevinneho civilistu?

K tomu Iraku-zasa som teraz chytil nervy- totiž tam žiadny vojenský zásah nemal byť- to len primitívna americká vláda na čele s najvačším ( po hitlerovi) novodobým zločincom Bushom navymýšľala kecov a bludov aby sa mohli zmocniť ich ropy...:mad:
jar88
20.04.11,11:46
K tomu Iraku-zasa som teraz chytil nervy- totiž tam žiadny vojenský zásah nemal byť- to len primitívna americká vláda na čele s najvačším ( po hitlerovi) novodobým zločincom Bushom navymýšľala kecov a bludov aby sa mohli zmocniť ich ropy...:mad:
Ty kde žiješ?:confused:
Vpivnici:eek:
Snáď len nesedíš na balíku Rudého Práva a cez okienko načúvaš, čo sa vonku deje:rolleyes: a následne:mad: hromžíš na zahraničných politikov.
-----------------------------------------------------
Odnes to do zberu a zabudni, lebo sa z toho zblázniš:)
Veď už teraz si z toho trochu mimo.
jar88
20.04.11,11:53
K tomu Iraku-zasa som teraz chytil nervy- totiž tam žiadny vojenský zásah nemal byť- to len primitívna americká vláda na čele s najvačším ( po hitlerovi) novodobým zločincom Bushom navymýšľala kecov a bludov aby sa mohli zmocniť ich ropy...:mad:
Trepeš dve na tri.
Veď si tvrdil, že v Amerike si natlačia dolárov a nakupujú čo sa im zachce. Vlastne zadarmo.
Nezdá sa ti, že v tomto prípade je to vojenské riešenie trochu pridrahé?
------------------------------------
Tak ako to teda naozaj je?
220870
20.04.11,16:05
Každý zlodej je na niečo iné.niekto na perá,niekto na zásobníky plynu niekto na emisie,niekto na postrek na chrobáky...Pamätáte si ešte keď v 89 zhorela naša pýcha papierne v Harmanci a Čechoslováci chodili kradnúť hajzlový papier po hajzlíkoch na pumpách po Nemecku.To bola ostuda.Dnes by to asi nikoho nenapadlo.
kergulaan
21.04.11,09:48
ENEN
21.04.11,10:33
Verejne sa tu mnohí z Vás priznali k tomu,že vôbec nemajú ani najmenší problém kradnúť poháre, popolníky,šálky a ešte máte tú drzosť poukazovať na Klausa a tých čo kradnú emisie zásobníky plynu a pod. Veď z hľadiska etiky ste rovnakí. Preto ten náš štát vyzerá tak ako vyzerá.
jar88
21.04.11,10:56
Verejne sa tu mnohí z Vás priznali k tomu,že vôbec nemajú ani najmenší problém kradnúť poháre, popolníky,šálky a ešte máte tú drzosť poukazovať na Klausa a tých čo kradnú emisie zásobníky plynu a pod. Veď z hľadiska etiky ste rovnakí. Preto ten náš štát vyzerá tak ako vyzerá.
Presne tak, len si to nevedia uvedomiť.
Petra Nová
21.04.11,15:57
Verejne sa tu mnohí z Vás priznali k tomu,že vôbec nemajú ani najmenší problém kradnúť poháre, popolníky,šálky a ešte máte tú drzosť poukazovať na Klausa a tých čo kradnú emisie zásobníky plynu a pod. Veď z hľadiska etiky ste rovnakí. Preto ten náš štát vyzerá tak ako vyzerá.

Nesúhlasím. Náš štát vyzerá tak preto ako vyzerá, lebo väčšina z nás je zhovievavá takmer ku každej forme krádeže. A nielen zhovievavá, ale dokonca také krádeže v pohode ospravedlňujeme. Kde čím.:( Myslím si, že je predsa len rozdiel medzi prezidentom a obyčajným "chmatákom" . Aký? Nuž v miere hanby alebo inak. Taký, aký len môže byť medzi reprezentantom štátu a neverejným občanom.
Halli
21.04.11,16:42
Júúúj už ho prosím nechajte...viete si predstaviť, čo Vy budete stvárať v 70tke ? Ja mu to odpúšťam..ale priznám sa škoďácky, že ma to pobavilo:D
trisestri
21.04.11,17:25
Nesúhlasím. Náš štát vyzerá tak preto ako vyzerá, lebo väčšina z nás je zhovievavá takmer ku každej forme krádeže. A nielen zhovievavá, ale dokonca také krádeže v pohode ospravedlňujeme. Kde čím.:( Myslím si, že je predsa len rozdiel medzi prezidentom a obyčajným "chmatákom" . Aký? Nuž v miere hanby alebo inak. Taký, aký len môže byť medzi reprezentantom štátu a neverejným občanom.

Súhlasim a dodám že je rozdiel ukradnút niekomu príbor alebo ho okradnút o celý majetok a verejný činitelia by mali íst vzorom,niekto hádže také prirovnania že obhajuje štatnú zlodejinu-zlodejina je na opovrhnutie v každom prípade,ale sú tu aj také závažné fakty ako spoločenská závažnost,úmysel alebo iba nerozvážnost a najhoršie je obhajovat a tolerovat zlodejinu,človek je hriešný tvor,takmer každý sa v živote pošmykol,ale doležité je či sa poučil a našiel takú cestu pri ktorej nebude cielene okrádat druhých alebo úmyselne žit na ich úkor.Zlodejina ako životný štýl alebo ciel zbohatnutia je úplne iné ako raz v živote ukradnút jablka z cudzej záhrady,chápem že velkým chmátakom sa to hodí ako lacné a populistické alibi,ale toto je velmi chabá a zufalá obhajoba-nemyslím tým Klausa,ten je potrestaný hambou ktorú si sposobil,inde by politická kultúra hovorila odstúpit,ale ešte tak daleko ani Česi nie sú
misoft
21.04.11,17:29
Súhlasim a dodám že je rozdiel ukradnút niekomu príbor alebo ho okradnút o celý majetok a verejný činitelia .....
... a je potrebné doplniť, že za ten príbor občan dostane pokutičku, až sa mu oči pretočia, prípadne niekoľko "natvrdo" a za majetok a milióny € dostane "OBČAN" len BU-BU-BU a vyššiu funkciu.
jar88
22.04.11,05:12
Nesúhlasím. Náš štát vyzerá tak preto ako vyzerá, lebo väčšina z nás je zhovievavá takmer ku každej forme krádeže. A nielen zhovievavá, ale dokonca také krádeže v pohode ospravedlňujeme. Kde čím.:( Myslím si, že je predsa len rozdiel medzi prezidentom a obyčajným "chmatákom" . Aký? Nuž v miere hanby alebo inak. Taký, aký len môže byť medzi reprezentantom štátu a neverejným občanom.
Rozdiel je len v hanbe, ale zlodejina je vždy len zlodejina. Môžeš ju nazvať ako chceš a tolerovať napríklad len chmatáctvo, ale v skutočnosti budeš tolerovať zlodejinu.
Petra Nová
22.04.11,05:28
Rozdiel je len v hanbe, ale zlodejina je vždy len zlodejina. Môžeš ju nazvať ako chceš a tolerovať napríklad len chmatáctvo, ale v skutočnosti budeš tolerovať zlodejinu.

Súhlasím s Tebou. Chmatáctvo bude vždy len zlodenina, či je to pero, alebo príbory. U prvého je miera hanby celosvetová a každý si pri jeho mene spomenie na to pero, u ostatných to je hanba lokálna, pokiaľ si ju sami nespopularizujú na nete.
danushka
26.04.11,21:16
„Otázka z medzinárodných vzťahov: Český prezident Václav Klaus má pozitívny vzťah k:
a) Chile
b) Peru
c) peru”
marjankaj
26.04.11,21:23
Klausove péro? No neviem čo je na ňom zaujímavé.:eek::rolleyes:
2009
29.04.11,06:26
KLAUSOVINY....
trisestri
29.04.11,10:33
Klausove péro? No neviem čo je na ňom zaujímavé.:eek::rolleyes:

podla toho aké pero máš na mysli /či to vo vrecku nohavíc alebo to v nohaviciach/:D:D:D