Zuzanka30
14.04.11,16:37
Dobry den,

velmi pekne by som vas chcela poprosit o radu. Mam vytvorenu prezentaciu v Power pointe. Po jej dokonceni som ju dala ulozit tak, aby sa po rozkliknuti zobrazila rovno cela prezentacia v okno. Lenze, zobrazi sa len prva stranka - prve okno, zapne sa aj hudba, ale dalej nic. Nepreskoci dalsia strana (okno), dokonca ani na kliknutie mysou, ci stlacenie hocijakej klavesy, to nereaguje (hocijaka klavesa - myslim tym enter, medzernik, sipky a pod.). Proste sa zobrazi prva stranka, hra hudba a to je vsetko.

V prezentacii som nastavila aj casovanie, aj som odklikla (dala prec fajku) pri moznosti prekliknut mysou. Neviem, kde je problem, skusila som asi vsetko.
Prosim poradte mi.

Zuzana
Chobot
15.04.11,10:40
Dobry den,

velmi pekne by som vas chcela poprosit o radu. Mam vytvorenu prezentaciu v Power pointe. Po jej dokonceni som ju dala ulozit tak, aby sa po rozkliknuti zobrazila rovno cela prezentacia v okno. Lenze, zobrazi sa len prva stranka - prve okno, zapne sa aj hudba, ale dalej nic. Nepreskoci dalsia strana (okno), dokonca ani na kliknutie mysou, ci stlacenie hocijakej klavesy, to nereaguje (hocijaka klavesa - myslim tym enter, medzernik, sipky a pod.). Proste sa zobrazi prva stranka, hra hudba a to je vsetko.

V prezentacii som nastavila aj casovanie, aj som odklikla (dala prec fajku) pri moznosti prekliknut mysou. Neviem, kde je problem, skusila som asi vsetko.
Prosim poradte mi.

Zuzana

Musí to byť v nastaveniach. Treba pozrieť, ako máš nastavené prechod strán. Všetko si neskúsila....
Zuzanka30
15.04.11,10:43
A mozes ma prosim navigovat, aby som to nasla, kde sa to da zmenit??
Dakujem!
Chobot
15.04.11,22:35
A mozes ma prosim navigovat, aby som to nasla, kde sa to da zmenit??
Dakujem!


Aký máš PowerPoint - 2000, 2003, 2007 alebo 2010?
Zuzanka30
18.04.11,13:07
Aký máš PowerPoint - 2000, 2003, 2007 alebo 2010?

Mam 2007.
Nella_2
18.04.11,14:52
Mam 2007.
Máš v možnosti Prezentácia/Nastaviť prezentáciu na karte Nastavenie prezentácie označenú voľbu Zobraziť snímky ako "všetky"?
Zuzanka30
19.04.11,04:53
Máš v možnosti Prezentácia/Nastaviť prezentáciu na karte Nastavenie prezentácie označenú voľbu Zobraziť snímky ako "všetky"?

Ano, mam.
Chobot
19.04.11,23:07
Ano, mam.

A ostatné nastavenia v tom dialogovom okne máš ako nastavené? Ako máš prechod na ďalšiu snímku?

Najlepšie by bolo, keby si mi to poslala na chrobak7(zavináč)post.sk. Takto na diaľku je ťažké hľadať, kde si to pokazila.