ladys
14.04.11,22:50
ahojte poradaci,
mam znova stres, ucim sa pracovat s MRP, chcela by somexportovat udaje z miezd pre zauctovanie v penaznom denniku. nasla som radu : "Nadefinovanie jednotlivých položiek do tabuľky Kódy pre export do Jednoduchého účtovníctva v menu Výstupy - Export do JÚ - Definícia kódov. Tabuľka obsahuje číslo a názov položky mzdového číselníka, pohyb, pohyb (org.), analytiku a kód banky." Len ja prave nerozumiem co je myslene tym _pohyb_, _pohyb(org.) a tak. Mozno sa vam to zda trivialne, no pre mna zatial spanielska dedina.
Prosim poradte kto ma skusenost.
ladys
15.04.11,09:49
Neporadí nikto??? :-/
Tamila
15.04.11,09:56
V JÚ neexportujem, iba v PÚ, ale myslí sa tým pohyb, kde mzdy chceš zaúčtovať - napr. pohyb 23 mzdy, 24 platby do fondov, pohyby môžu mať aj analytiku.
ladys
16.04.11,07:11
som z toho uplne blazon :-(
lenkak
16.04.11,19:28
treba si len správne ponastavovať v mzdách a v JU analytiky, pre lepšie rozlíšenie. Do príloh prikladám aké nastavenie mám v mzdách a aké v JU pre jednotlivé kódy, tie sa musia zhodovať, aby sa správne zaúčtovalo, to čo malo. Mne po zaúčtovaní miezd v JU sedí sumárne to čo ide na príkaz do banky, výplaty v hotovosti, a zálohy v hotovosti tie neexportujem, tie priamo zaúčtujem do denníka.