Amanda
15.04.11,07:38
Dobrý deň, môže mi niekto jasne odpovedať, ako je to s výpovednou dobou zamestnanca, ak dá výpoveď zamestnanec, ktorý pracuje viac ako 5 rokov? Ja osobne si myslím, že tiež 3 mesiace, ale v Zákonníku práce ani nikde to nie je jasne napísané. Myslím si správne? Sú totiž na to rôzne názory. Ďakujem za odpoveď.
Jarmila
terezamaria
15.04.11,05:45
Dobrý deň, môže mi niekto jasne odpovedať, ako je to s výpovednou dobou zamestnanca, ak dá výpoveď zamestnanec, ktorý pracuje viac ako 5 rokov? Ja osobne si myslím, že tiež 3 mesiace, ale v Zákonníku práce ani nikde to nie je jasne napísané. Myslím si správne? Sú totiž na to rôzne názory. Ďakujem za odpoveď.
Jarmila

Pokiaľ dá výpoveď zamestnanec, je výpovedná doba 2 mesačná. Pokiaľ dá výpoveď zamestnávateľ, je výpovedná doba 2 mesiace, pokiaľ odpracoval zamestnannec u zamestnávateľa najmenej 5 rokov je 3 mesačná.
Chobot
15.04.11,11:35
Dobrý deň, môže mi niekto jasne odpovedať, ako je to s výpovednou dobou zamestnanca, ak dá výpoveď zamestnanec, ktorý pracuje viac ako 5 rokov? Ja osobne si myslím, že tiež 3 mesiace, ale v Zákonníku práce ani nikde to nie je jasne napísané. Myslím si správne? Sú totiž na to rôzne názory. Ďakujem za odpoveď.
Jarmila

Je to napísané v ZP, treba len dôsledne a pozorne čítať daný paragraf.

(1) Ak je daná výpoveď, pracovný pomer sa skončí uplynutím výpovednej doby. Výpovedná doba je rovnaká pre zamestnávateľa aj zamestnanca a je najmenej dva mesiace. Ak je daná výpoveď zamestnancovi (pozn: to znamená, že zamestnávateľ dal zamestnancovi výpoveď, neplatí, ak dá výpoveď zamestnanec zamestnávateľovi), ktorý odpracoval u zamestnávateľa najmenej päť rokov, je výpovedná doba najmenej tri mesiace.
Amanda
21.04.11,09:00
Ďakujem za odpovede, ale skutočne medzi riadkami sme to s kolegyňou nenašli. Bohužiaľ tá veta, že je pre zamestnanca aj zamestnávateľa rovnaká, je dosť smerodatná. Čiže chápem aj pri dvoch mesiacoch, aj pri troch mesiacoch.Myslím, že tento odstavec nie je jednoznačne napísaný a vznikajú rôzne názory.
Ale aj tak ešte raz vďaka. S pozdravom Amanda
veronikasad
21.04.11,09:05
Ďakujem za odpovede, ale skutočne medzi riadkami sme to s kolegyňou nenašli. Bohužiaľ tá veta, že je pre zamestnanca aj zamestnávateľa rovnaká, je dosť smerodatná. Čiže chápem aj pri dvoch mesiacoch, aj pri troch mesiacoch.Myslím, že tento odstavec nie je jednoznačne napísaný a vznikajú rôzne názory.
Ale aj tak ešte raz vďaka. S pozdravom Amanda
Výpovedná doba je podstatná náležitosť pracovnej zmluvy a jej dlžka by mala byť dohodnutá v pracovnej zmluve. (ak je dlhšia ako 2 mesiace).