akynka
15.04.11,21:04
ahojte, mozno prichadzam s blbostou ale pre mna momentalne tak blba nieje :-(

zblbol mi mobil, funguje, telefonujem, zvoni, len obraz neni... :-/ potrebujem si dostat z telefonu vsetky kontakty von. teoreticky to teda ovladat mozem, len si presne nepamatam ako sa tam dostat :-(

nema doma nahodu niekto tento mobil, kto by sa velmi nudil a chcel vykonat dobry skutok? :-( prosim prosim..

viem ze ak to dam do servisu skonstatuju... data va nevratime :(

prosim prosim.
KoxXxo
15.04.11,19:23
Kontakty nemusia byť len v pamäti telefónu, môžu byť aj na sim karte.
katarina.j
15.04.11,19:24
ved ak máš kontakty na sim-karte, tak si ich prehodíš do iného mobilu a ak más kontakty v mobile tak si ich nahod na sim-kartu...pre bližšie info k nokii najdes na ich webe www.nokia.sk tam si zadaš konkretny typ mobilu a doklikáš sa k tomu...asi som moc nepomohla, ale snaha bola....
akynka
18.04.11,05:32
Za 1. :-) Kontakty na simke neboli, preto som prosila o pomoc :-) až tak blbá niesom ;-)

Za 2. o to šlo ... ak na simke niesu preloz ich na simku.. ale ako? ked nic na telefone nevidim? :-D

Ďakujem za "pomoc" už som si to spravila u známeho.. :-)
jobobe
18.04.11,06:59
Za 1. :-) Kontakty na simke neboli, preto som prosila o pomoc :-) až tak blbá niesom ;-)

Za 2. o to šlo ... ak na simke niesu preloz ich na simku.. ale ako? ked nic na telefone nevidim? :-D

Ďakujem za "pomoc" už som si to spravila u známeho.. :-)

ahoj:) prezradis postup, ako ste sa so známym dostali ku kontaktom? ;)
akynka
18.04.11,07:03
:-) no, ťažko dám postup :-D zobrala som do ruky jeho telefon, do druhej svoj, a sla som len podla "stlaceni" tlacitok :-) na druhykrat vyslo :-)
jobobe
18.04.11,07:54
Postacujuca odpoved, dik:)