rastik000
15.04.11,22:30
Dobrý deň,

Chcel by som sa opýtať na nasledovnú vec ešte len takto predbežne. Nakoľko som na internete nenašiel žiadny konkrétny postup. Mám 22 rokov pracujem na MVSR o odbore správy nehnuteľného majetku a investičnej výstavby a som civil. Avšak rád by som vstúpil do policajného zboru a zostal pracovať na mojej terajšej pozícii. Len neviem ako to chodí, či je to vôbec možné ak si to moja funkcia nevyžaduje, či potrebujem súhlas nadriadeného a do akú školu resp. kurz musím urobiť...V prípade, že by niekto vedel poradiť tak veľmi pekne ďakujem...

S pozdravom...
VitoCorleone
15.04.11,20:33
pracujes na MVSR a nevies si taketo informacie zistit? Radsej si ziadost do zboru ani nedavaj, lebo dalsi neschopak ako ty by nerobil pekne meno policii.
rastik000
16.04.11,07:30
Ale, ale....Ako sa dalo pochopiť tak chcem to zatiaľ ibai informatívne bez toho aby som sa musel niekoho od nás od nás pýtať.....myslím, že väčšina ľudí to dokáže pochopiť....
lujza.j
16.04.11,19:36
ak si na pozícii, ktorá si nevyžaduje aby na nej pracoval policajt tak to nie je možné, tvoje tabulkové miesto by muselo byť zmenené na "policajné" pri tom kde pracuješ určite nie. ja si osobne myslím že nie je dôvod aby to bola policajná pozícia.