SamuelG
16.04.11,08:58
neviete mi niekto poradiť ako sa pohybujú ceny vstavaných zasúvacích skríň (roll-door). Potreboval by som jednu do izby o dĺžke cca 1,5 m. Nemám s tým žiadne skúsenosti a ani nikoho nepoznám kto také robí. Ide mi hlavne o cenu aby to nebolo moc drahé ale zas nie úplný šmejd.

Ak by ste mali niekto skúsenosti s niekým takým čo by taká skriňu mi vedel urobiť v Bratislave za dobrú cenu tak prosím dajte vedieť. A aby to nebolo chápané ako reklama tak môžete poslať aj súkromnú správu.
matka7
16.04.11,07:06
cena zavisi od rozvrhnutia vnutra, napr. my pocitame podla spotreby dreva na m2 + tiez od druhu ramu a vyplne dveri, ocelove su lacnejsie, hlinikove drahsie (ale zase krajsie a lahsie). vypln je najlacnesia drevotrieska, este sa pouziva zrkadlo, lacobel, predely..

my sme vyrobcovia priamo v bratislave, v pripade zaujmu poslite sukromnu spravu,
srska
16.04.11,07:10
neviete mi niekto poradiť ako sa pohybujú ceny vstavaných zasúvacích skríň (roll-door). Potreboval by som jednu do izby o dĺžke cca 1,5 m. Nemám s tým žiadne skúsenosti a ani nikoho nepoznám kto také robí. Ide mi hlavne o cenu aby to nebolo moc drahé ale zas nie úplný šmejd.

Ak by ste mali niekto skúsenosti s niekým takým čo by taká skriňu mi vedel urobiť v Bratislave za dobrú cenu tak prosím dajte vedieť. A aby to nebolo chápané ako reklama tak môžete poslať aj súkromnú správu.
napr. tu si môžeš aj navrhnúť zostavu (http://www.zamainterier.sk/index.php?id=7&no_cache=1)
srakora
24.04.11,12:54
chcela by som sa opýtať, či má niekto skúsenosti so vstavanými skriňami ROLDOR. Jedná sa mi celkovo o skúsenosti s firmou (kvalita, dodanie a tak)
Ďakujem
KEJKA
24.04.11,13:06
mne akurát jednu robia,, drevotrieska plus lamino, ABS hrany
polovica do výšy 155 cm na vešiaky, zvyšok hore police, v druhej časti rôzne poličky, dole miesto na topánky. Mám to do predsiene.
hliníkové lišty.............cena cca 500 EUR, musela by som sa ist pozrieť na rozpis, nechávam si robiť viac vecí, tak presne v hlave to nemám.
Bratislavská firma mi to nacenila na 700 EUR.
srakora
25.04.11,14:05
Ja už mám skriňu ocenenú a Roldor vychádza ako najlacnejší. Dostala som však referencie, že zle zamerali, pri dodávke ich bolo treba naháňať. Rozhodujem sa medzi Roldor a Diven
fonzerelli
27.04.11,16:57
ROLDOR najlacnejsi? Od nich mame 10 rokov jednu skrinu s ocelovymi ramami a cena len dveri bola vtedy 20000 Sk! Ramy beru od nemeckej firmy raumplus, preto su aj taki drahi
Treba porovnavat hlinik s hlinikom a nie ocelove ramy s hlinikovymi. Ocel by som neodporucal uz nikomu, su len narazene na vyplni, u hlinikoveho ramu su priskrutkovane jednotlive ramy k sebe.
My mame najsirsi vyber hlinikovych ramov a vyplni, ponukame ako jedini na Slovensku revolucnu technologiu potlače na vyplne dveri (sklo, drevotrieska) a nie predražené pototapety :)
viac info cez sukromnu postu
zk24
27.04.11,17:06
ja som bola spokojna s firmou INWOOD. cenu mi dali najlepsiu. rodicia prave robili od HILKOVIC.
Ekonomka-SR
27.04.11,17:39
neviete mi niekto poradiť ako sa pohybujú ceny vstavaných zasúvacích skríň (roll-door). Potreboval by som jednu do izby o dĺžke cca 1,5 m. Nemám s tým žiadne skúsenosti a ani nikoho nepoznám kto také robí. Ide mi hlavne o cenu aby to nebolo moc drahé ale zas nie úplný šmejd.

Ak by ste mali niekto skúsenosti s niekým takým čo by taká skriňu mi vedel urobiť v Bratislave za dobrú cenu tak prosím dajte vedieť. A aby to nebolo chápané ako reklama tak môžete poslať aj súkromnú správu.
Zdravím,
mne pred nedávnom robil jeden majster vstavanú skriňu a neskôr aj celý nábytok do bytu, kuchyňu,.....
bola som s ním veľmi spokojná, bol spoľahlivý, zodpovedný, cenovo prijateľný a hlavne kvalitný.
Môžem Vám dať naňho kontakt, ak by ste mali záujem, napíšte mi do správy a obratom Vám pošlem aj kontakt.
leonq
28.04.11,07:08
cisto osobna skusenost, dajte si velky pozor kde vstavanu skrinu umiestnujete. Me sme ju neuvazene dali na v izbe s vonkajsou nezateplenou stenou v panelaku, vysledok bol taky ze sa v nej vytvaral kondenz satstvo bolo vlhke a skoncilo to dost skaredou plesnou az sme vstavane skrine museli uplne dat prec a pouzit normalne skrine.
samozrejme za normalnych okolnosti je to dobre riesenie
SHARKUSS
26.12.12,20:01
spolocnost roldor urcite neodporucam. zaplatite a cakate nemecku kvalitu, pritom vam bude namontovany polsky Senator. len Vas o tom akosi pan Madlenak zabudne informovat. ak chcete mat satnik o polovicu lacnejsi, chodte radsej rovno do senatora a nebudete na to musiet cakat pol, az cely rok. nehovoriac o nervoch, ktore s touto spolocnostou zazijete.
Podvod
20.01.13,07:04
Dobry den. Chcete referencie alebo informocie o cenach ci kvalitach? Roldor nikomu neodporucam a referencie ci diskusie o nom najdete napr. na<

http://podvodnefirmy.cz/roldor-s-r-o/#comment-29012

http://profit.etrend.sk/biznis-pribehy/jan-madlenak-roldor-nie-je-produkt-je-to-myslienka/diskusia.html

http://www.modrastrecha.sk/forum/ine-zariadovanie/je-lepsi-divendoor-alebo-roldor/

http://staznosti.sme.sk/diskusie/reaction_show.php?id_theme=1276650&page=1&id_reaction=7696272&action=show_reply_form

a zopar dalsich sa na internete da vyhladat.

Aj po vlastnych skusenostiach mozem odporucit Hilkovica v OD Lamaci alebo v Galane.
So Senatorom skusenosti nemam.
hubatá
20.01.13,07:12
s.r.o sú drahé, ja som bola spokojná so živnostníkom a pritom mi robil v garsónke len jedny posúvacie dvere. Posielam ti jeho tel.č.
janamirka2
21.01.13,17:36
Ahojte, kto má skúsenosti s dobrou firmou na vstavané skrine na východe Slovenska? Všetko sa tu točí iba okolo západného Slovenska.
miselito
23.01.13,09:48
Ahoj,
ja som si daval robit od Hilkovica. Dlzka 3,9m, hlbka 50cm. Cena bola 1100 Evri. Som so skrinou spokojny, vyzera dobre. Akurat som mal jeden problem ked minuly rok v vypli kurenie tak som mal paradnu kosu v byte a vyduli sa mi 2 dvere (4 dvere celkovo).
Zavolal som im, ze to chcem reklamovat. O dva dni prisiel panko, pozrel to, zobral vsetky dvere a tusim o 2 tyzdne mi priviezol nove dvere.
Takze spokojnost velika. Odporucam
srska
23.01.13,09:49
Ahojte, kto má skúsenosti s dobrou firmou na vstavané skrine na východe Slovenska? Všetko sa tu točí iba okolo západného Slovenska.http://www.doornet.sk/
janamirka2
26.01.13,10:00
Máte niekto skúsenosti s firmou Komandor?
Podvod
26.01.13,11:28
Skrine od Komandor :
V prvom rade Komandor funguje pod hlavickou znacky.Ta je rovnaka ale majitel kazdej predajne moze byt iny. Kazdy z nich pristupuje inak a dava rozne sluzby. Niekde je dobry montaznik aj predajca a niekde zas predajca nic nevie a montaznik namontuje zle. Je to individualne.
Pokial Komandor tak sa skor treba zamerat nie na znacku ale konkretnu predajnu.

Roldor absolutne nie. Su drahy a skrine sa zakaznik nikdy nedocka.

Hilkovic funguje rovnako ako Komandor a vsak mi osobne sme brali z konkretnej predajne a to Tesco lamac. Super predajca, montaz aj cistota.

V nabytkovom obchode robím roky a dobre to poznam.
zolik2001
28.01.13,18:06
Ak ste trosku zrucnejsi mozno by ste si to mohli urobit sami, ja som si to navrhol nakupil co trebalo co dnes nieje problem a skrina uz sluzi treti rok a nic sa nerozpada dokonca kto to videl tak sa pytal ci neurobim aj jemu podobnu :cool:
janamirka2
05.02.13,09:04
Tak som sa rozhodla pre KOMANDOR, tu na okolí sú najlacnejší a myslím si, že je to značka. Aj prístup sa mi páčil. Dúfam, že budem spokojná :)
petozed
21.01.16,16:05
Zdravím, ja som pred 3 rokmi riešil vstavané skrine, urobil som si prieskum medzi firmami. Viaceré firmy boli cenovo približne rovnaké. Dosť mi liezlo na nervy že mi niektorí tvrdili že montáž mám zadarmo. ˇˇCo mi dá kto zadarmo ? hovorím - hádam je montáž v cene nie ?. Nakoniec som sa rozhodoval medzi tromi firmami, komandor je značka tam som sprvu ani nechcel ísť, cena bola o niečo málo / 60 E / vyššia ako u ostatných. Tam mi dali 10 ročnú záruku a povedali mi že na rozdiel od ostatných používajú vlastný licencovaný systém posuvných dverí. Tak som pátral a zistil som nasledovné:

Komandor je kanadská značka, systém ponúkany v kanade je totožný aký používajú na Slovensku. Mám suseda, ktorí má komandor 11 rokov a ten mi povedal že iba vysáva spodok koľaje a nič nerieši. Ostatný používajú systém na jedno kopyto, ani boh nevie odkiaľ je a dokedy naˇˇn budú náhradné diely.

Teraz riešim skrinu pre svokrovcov a znovu pôjdem do komandoru, dobre mi poradili a montáž bola OK.