lubenko.d
16.04.11,11:06
len už tretí deň hlási, že sa nedá spojiť so vzdialeným serverom. Problém nastal
neviem ako, nastavenia Opery 11 som nemenil, ujo google je nastavený ako predvolený. Iné weby na rýchlom prístupe otvára normálne, ako aj ďalšie, ak
zadám ich presný názov. Nezabrala ani finta tvoriť cez Opera --- ICQ---Google.

Ďakujem za rady.
azeko
16.04.11,09:07
Skús google.sk ;-)
lubenko.d
16.04.11,09:12
Žial ani google.sk,. hu,.maps, proste nič
azeko
16.04.11,09:35
Hovorí sa, že keď ta ani google nenájde tak je zle. Ale keď ty nevieš nájsť google :D tak to už je iná káva :D

Skús proste iný prehiadač.
lubenko.d
16.04.11,10:02
Nechcem sa vzdať Opery, vyhovuje mi, Firefox sa mi nepáči a tobôž nie IE, chcel by som lepšiu radu.
azeko
16.04.11,10:08
Skús google chorme

slunecnice. cz/sw/google-chrome/

Alebo ak chceš silou mocou používať operu skús odinstalovať a znova nainstalovat.
lubenko.d
16.04.11,10:59
Žial nepomohla ani odinštalácia a opätovná inštalácia Opery, google proste nenzčítava.
Fero11
16.04.11,11:17
Neradime ti, ze zmen prehliadac, ale vyskusaj ci to v inych prehliadacoch funguje, ak funguje, tak problem je v opere, ak nie, tak problem je u providera, alebo na firewalle
lubenko.d
16.04.11,12:05
Vyskúšal som IE, nenačítava google, firewar mám vypnutý, nechápem, prečo by
T com blokoval google.
Fero11
16.04.11,12:43
dalej by som to skusil z nejakym inym PC (aby sa vylucila chyba u providera a routery)
lubenko.d
16.04.11,14:24
Problém som vyriešil tak, že som vypol a opätovne zapol router. A hoplá, ujo google prišiel. Ale čo to spôsobilo neviem. Aj tak ďakujem za rady.
Anik
07.09.12,16:42
možno vám budem na smiech, lebo sa moc nevyznám po anglicky neviem ale nainštalovala som operu a pýta si nainštalovať Adobe Flash Player chcela som prečítať licenciu či to nieje niečo platené, ale po anglicky neviem takže len poprosím o radu môžem dať kľudne inštalovať ten Adobe Flash Player?, alebo mám dať radšej pokoj používam google chrome a IE
za radu ďakujem
terezamaria
07.09.12,16:47
V pohode môžeš...je to bezplatné...
buchač
07.09.12,17:03
možno vám budem na smiech, lebo sa moc nevyznám po anglicky neviem ale nainštalovala som operu a pýta si nainštalovať Adobe Flash Player chcela som prečítať licenciu či to nieje niečo platené, ale po anglicky neviem takže len poprosím o radu môžem dať kľudne inštalovať ten Adobe Flash Player?, alebo mám dať radšej pokoj používam google chrome a IE
za radu ďakujem

...ja by som skôr povedal , že musíš...
...ide o to , že potom poniektoré veci si v mašine nebudeš môcť pozerať , ak nebudeš mať hentú aplikáciu nainštalovanú ...

...a je úplne jedno , či budeš Chroma alebo IndE...:rolleyes:
misoft
07.09.12,17:35
Napríklad filmečky by nešli.
Anik
07.09.12,17:40
ďakujem Vám potešili ste mne
prajem príjemný večer