jaro666
16.04.11,13:07
Zdravim, chcem sa opytat....posielal som danove priznanie doporucene postou...doteraz mi neprislo ziadne potvrdenie z DU ze som podal danove priznanie mam len listok z posty...ked som osobne podal danove priznanie tak mi vratili ten posledny papier z danoveho priznania kde je peciatka DU moj podpis a aj ako dopadlo danove priznanie...tak by som chcel vediet ci by som nemal dostat od DU ten posledny papier lebo vlastne teraz nemam ziadne potvrdenie ale ani udaje ako dopadlo to moje danove priznanie...mozno to je primitivna otazka ale posielala mi to manzelka 1.krat lebo ja som bol mimo a nestihal som tak mi to poslala postou....dakujem... :confused:
veronikasad
16.04.11,11:10
Zdravim, chcem sa opytat....posielal som danove priznanie doporucene postou...doteraz mi neprislo ziadne potvrdenie z DU ze som podal danove priznanie mam len listok z posty...ked som osobne podal danove priznanie tak mi vratili ten posledny papier z danoveho priznania kde je peciatka DU moj podpis a aj ako dopadlo danove priznanie...tak by som chcel vediet ci by som nemal dostat od DU ten posledny papier lebo vlastne teraz nemam ziadne potvrdenie ale ani udaje ako dopadlo to moje danove priznanie...mozno to je primitivna otazka ale posielala mi to manzelka 1.krat lebo ja som bol mimo a nestihal som tak mi to poslala postou....dakujem... :confused:Poslal si spolu s DP aj potvrdenie o podaní DP ? Ak ano, neviem či ho DU posielajú potvrdené späť.

Lehota na vrátenie preplatku ešte neuplynula ...
Mila123
16.04.11,11:19
Potvrdenie o podaní DP nedostaneš.....jedine predvolanie, popr. výzvu....a tú nečakaj.....býva za tým skrytý nejaký problém.....
jaro666
16.04.11,11:53
Potvrdenie o podaní DP nedostaneš.....jedine predvolanie, popr. výzvu....a tú nečakaj.....býva za tým skrytý nejaký problém.....
a teraz nebudem mat ziadne potvrdenie od DU ze som podal danove priznanie?? a s tou vyzvou nechapem aj s tym problemom??
jaro666
16.04.11,11:55
Poslal si spolu s DP aj potvrdenie o podaní DP ? Ak ano, neviem či ho DU posielajú potvrdené späť.

Lehota na vrátenie preplatku ešte neuplynula ...
ano poslal som aj potvrdenie, tiez som si myslel ze mi ho poslu potvrdene spät ale nic.......
rodina1
16.04.11,11:59
a teraz nebudem mat ziadne potvrdenie od DU ze som podal danove priznanie?? a s tou vyzvou nechapem aj s tym problemom??
Ak si poslal DP doporučene, tak tvojím potvrdením je podací lístok.
Myslím si, že DÚ by ti vrátil potvrdené potvrdenie v tom prípade, ak by si spolu s DP v obálke zaslal aj ďalšiu obálku so známkou.
jaro666
16.04.11,12:05
Ak si poslal DP doporučene, tak tvojím potvrdením je podací lístok.
Myslím si, že DÚ by ti vrátil potvrdené potvrdenie v tom prípade, ak by si spolu s DP v obálke zaslal aj ďalšiu obálku so známkou.
aha,uz mi to je jasne ale na tom potvrdeni boli udaje ako DP dopadlo a ktore chcu vidiet napr. pri schvaleni uveru, lesingu atd.....takze ak by som isiel na DU tak bez problemov by mi to potvrdenie dali???
rodina1
16.04.11,12:17
aha,uz mi to je jasne ale na tom potvrdeni boli udaje ako DP dopadlo a ktore chcu vidiet napr. pri schvaleni uveru, lesingu atd.....takze ak by som isiel na DU tak bez problemov by mi to potvrdenie dali???
Myslím si, že áno.
veronikasad
16.04.11,12:27
aha,uz mi to je jasne ale na tom potvrdeni boli udaje ako DP dopadlo a ktore chcu vidiet napr. pri schvaleni uveru, lesingu atd.....takze ak by som isiel na DU tak bez problemov by mi to potvrdenie dali???
K úveru potrebuješ výpis z daňového priznania (nestačí potvrdenie o podaní DP), ktorý ti vydajú (za poplatok) na príslušnom DU.