daniela-D
16.04.11,21:12
poslednu dobu poškulujem po epilatoroch..kedze ma uz nebavi si pravidelne niekolko krat do tyzdna si holit nohy strojcekom.. aa voskove pasiky su na jednej strane celkom dobre.. kedze mam pokoj doslova 4 tyzdne.. ale na druhej strane j to pracne ..aj par hodin mi trva kym sa zdepilujem... a aj to boli.. samozrejme da sa to zniest..a na niektorych castiach noh to uz neboli vobec.. :))a je to aj fin. narocne.. stale taktoo si to voskom davat dole..
ma niekto skusenosti s nejakym epilatorom..ktory by ste mi z vlastnej skusenosti odporucili alebo naopak varovali ma pred nim? :D
ja som doposial pouzivala voskove pasiky od veet.. ale pred par dnami ine. su lacnejsie.. amyslim ze efetk este lepsi ako s veetom..
ale aj tak by som radsej skusila epilator :)) nejaky ktory az tak neboli .:)))pls o radu a podelenie sa so skusenostami :)
lujza.j
16.04.11,20:23
ja má roky aj epilátor aj depilátor:) nie sú to žiadne novinky,ale myslím že dnes nie je problém si vybrať:) oba sú od Philipsu
http://epilatory.heureka.sk/top-recenze/
arizona
16.04.11,20:46
Ak mas moznost, tak si vopred vyskusaj u nejakej kamosky,aby to neboli vyhodene peniaze.
Ja som to skusila raz,ale bolelo ma to jak svina!:mad: ziletky to istia ;):)
lujza.j
16.04.11,21:08
Ak mas moznost, tak si vopred vyskusaj u nejakej kamosky,aby to neboli vyhodene peniaze.
Ja som to skusila raz,ale bolelo ma to jak svina!:mad: ziletky to istia ;):)

tak to je pravda, ja keď mám zimnú údržbu-žiletkovú a prejdem na letnú-epilačnú, tak tým, že sú chlpy hrubšie tak to bolí ako hovädo, ale keď už epilujem opätovne tak chply mi rastú tenšie a už je to v pohode:)
arizona
16.04.11,21:12
...druhy krat som nenabrala odvahu,chi...
video1983
16.04.11,21:23
ja len ze vas obdivujem ! :DD raz mi to zena poziciala som dal jeden pasik na nohu a dakujem pekne
Luna
16.04.11,21:35
Ja som dcére cez net kúpila profesionálny vosk, taký čo sa nahreje. Nič nebolo také dobré ako tento vosk. Vyskúšala už všetko ale naj. je spokojná s týmto voskom. Mňa naň nahovorila kolegyňa.Skús pozrieť na nete. Vosk, 100 kusov pásikov + náhradné vosky vyšli cca 16 Eur.

http://nechtovyshop.sk/depilacna-sada-p-4124.html
daniela-D
01.05.11,12:41
TAK BABY :))
KUPILA SOM SI .. TEDA manzel mi kupil :D epilator.. od Philips a poviem vam.. skveleeeeeeeeee.. uzasnaa vecicka...
ak niekto voskuje nohy.. tak ako ja som voskovala.. takk mozem s cistym svedomim odporucit epilator... fakt.. super vecicka ! prijemne prekvapil.. voskvanie sakramensky boli.. prvy krat urcite.. casom si clovek zvykne :D musi :D xixix.. ale tak je to mensia bolest. vlastne skoro ziadna bolest.. iba niektore chlpky ako ustipnutie jemne... inac v poho.. a epilujem celeeee nohy.... aj ruky..
takze odporucam !!!
any001
26.07.11,12:01
Danielka a aky od Philipsu mas? Ja tiez pokukavam po philipsoch, a neviem ci je lepsi s kovovymi hlavicami alebo s keramickymi
daniela-D
26.07.11,12:16
MAM
phlips satinelle soft (taky fialkovy) ma normalnu kovovu hlavicu teda myslim take som tusim ani nevidela tie keramicke :))
je velmi dobry odporucam :) a dokonca ak mozem poradit skus este viac pinziet ako ma tento..21.
alla66
26.07.11,12:18
filozofka
22.09.11,16:12
na epilator nedam dopustit.akurat,ze si pred "akciou" musim dať frťana.na triezvo to proste nezvladam.