basul
17.04.11,17:32
Dobry den, chcem sa opytat na radu, kedze som si asi vyrobila problem.SZCO som len od januara a kedze nemam ani doteraz dostatok prostriedkov na podnikatelskom ucte, platila som si 3 krat odvody zo sukromneho uctu a 3 krat ucet za telefon, ktory mam na podnikatelske ucely.Co mam teraz robit, resp. ako sa to bude dat uctovat a ako to robit ked na podnik.ucte nemam stale dost penazi.Ci mozem prevadzat kazdy mesiac na podnikatelsky ucet peniaze z bezneho uctu na zaplatenie odvodov a telefonu.
Dakujem velmi pekne za radu.
Mila123
17.04.11,15:34
Môžeš si prevody robiť....sú to tvoje peniaze...a to, že si si platila z osobného účtu platby ? ja takéto platby účtujem cez ID a prikladám fotokopiu výpisu z osobného účtu
basul
17.04.11,15:56
Dakujem velmi pekne za opoved:)Takze to staci takto urobit? a nie je to problem, ze to nebolo z toho podnikatelskeho uctu?lebo som si tu citala, ze sa to da raz dvakrat ale nie stale.Cize prevod zo sukromneho na podnikatelsky ucet je v pohode mozny?
Mila123
17.04.11,17:14
Dakujem velmi pekne za opoved:)Takze to staci takto urobit? a nie je to problem, ze to nebolo z toho podnikatelskeho uctu?lebo som si tu citala, ze sa to da raz dvakrat ale nie stale.Cize prevod zo sukromneho na podnikatelsky ucet je v pohode mozny?
ja to bežne robím.......dokonca máme aj takých klientov, kt. používqajú iba súkromný účet...tým poplatky za účet účtujeme ako nedaňové