Lenny141
17.04.11,18:28
Dobry den , potrebovala by som poradit ako postupovat pri reklamacii..v predajni mi nevybavili reklamaciu, vraj je to mechanicke poskodenie, s cim nesuhlasim, jedna sa o cizmy, ktore som nosila 4 mesiace a pri spicke sa predrala koza..boli to drahe cizmy a neviem ako postupovat..mam to prebrat, ale neprebrat???.. s tym ze nesuhlasim..ako dalej?? poradte prosim...vopred dakujem

L.
KEJKA
17.04.11,16:35
daj do na SOI alebo na lampáreň...........
od nich pýtaj písomné stanovisko, samozrejme.
peterkos2
17.04.11,16:56
Ja som si pred pár rokmi kupoval zimnú pracovnú obuv.Celkom sa mi tie topánky pozdávali,vyskúšal som,kúpil som.Lenže na driuhý deň pri obúvaní pozerám-vady na podrážke-evidentne zle odliate.Zobral som topánky a išiel reklamovať.Pani mi povedala,že to je nosením,pritom bolo vidieť,že neboli nosené.Že mi ich nevymení.Že už mala takéto problémy,uznala to a šéfka ju za to sprdla. To ma vytočilo a vytiahol som mobil,že zavolám SOI.No to keď počula,hneď sa všetko zmenilo,volala šéfke a topánky mi vymenila.Takže keď si myslíš,že to je nie tvoja vina,tak sa za to bi!!!!
Mila123
17.04.11,16:59
Nedaj sa len tak .....predavačka nie je osoba kompetentná na posúdenie závady.......určite si pýtaj od nich stanovisko......a držím palce....
veronikasad
17.04.11,16:59
Dobry den , potrebovala by som poradit ako postupovat pri reklamacii..v predajni mi nevybavili reklamaciu, vraj je to mechanicke poskodenie, s cim nesuhlasim, jedna sa o cizmy, ktore som nosila 4 mesiace a pri spicke sa predrala koza..boli to drahe cizmy a neviem ako postupovat..mam to prebrat, ale neprebrat???.. s tym ze nesuhlasim..ako dalej?? poradte prosim...vopred dakujem

L.
Ak ti predajca reklamáciu neuznal, musíš obuv poslať (na svoje náklady) na posúdenie do akreditovanej skúšobne


# SKTC-111 Skúšobňa gumených pásov, tesnení z gumokovu, duší a plášťov: VIPOTEST, s. r. o., T. Vansovej 1054/45, 020 32 Púchov. Kože a kožené výrobky skúša prevádzka v Partizánskom: Gen. Svobodu 1069/4, 958 01 Partizánske.

V prípade, že sa potvrdí výrobná vada výrobku, predajca je povinný okrem ceny tovaru preplatiť aj náklady na skúšobňu.
arizona
17.04.11,19:44
DaDa123456789
12.11.12,18:29
Tri krát som reklamovala gaučovú súpravu,ktorá mi bola zamietnutá. Poťah sa vlní a je nažmolkavená. Odpoveď mi prišla taká že mi ten poťah vymenia,ale si musím zato zaplatiť. Ked sme ju kupovali v Decodom nik nás nato neupozornil - ako mám teda postupovať.