johnyth
18.04.11,14:32
Dobrý deň,
Hľadám investorov na podnikanie: počiatočná investícia je 2000e - maximálna nie je ohraničená.
Výnos 8-násobný. Nereálne ? Nemyslím!
V prípade záujmu ma kontaktujte na adrese grekco.jan@gmail.com ...za jeden mail to určite stojí.
blavaciko
18.04.11,21:26
chcelo by to viac info. omnoho viac
johnyth
18.04.11,21:29
viac detailov cez email...nechcem to rozoberať verejne.
Paula
18.04.11,21:35
viac detailov cez email...nechcem to rozoberať verejne.


Na takéto niečo máme na porade kýblik "inzercia".
hubatá
18.04.11,22:24
Bože, koľko takýchto tu už bolo: sám som už dosť bohatý, takže nech teraz zbohatnú aj na tej "Porade"...... heh !
johnyth
19.04.11,09:09
Netvrdím, že som milionár...akurát rozbieham ten biznis tak neviem o čom to hovoríš ale fajn....na túto tému by mali reagovať len seriózni ľudia a nie tí čo potrebujú niečo okomentovať / vyliať si svoje komplexy.
jar88
19.04.11,10:30
chcelo by to viac info. omnoho viac
Veď ti jasne napísal že "osemnásobný".
To znamená, že najmenej dáš 2000 € a naspäť dostaneš 16.000 €.
A načo ti má písať, že ak dáš 15.000 €, máš 120.000 € na pekný bytík.
V konečnom dôsledku ťa ten bytík bude stáť len 15.000 €
jar88
19.04.11,10:36
Bože, koľko takýchto tu už bolo: sám som už dosť bohatý, takže nech teraz zbohatnú aj na tej "Porade"...... heh !
A už si si zistila cez e-mail, ako zbohatnúť?
-----------------------------------------
Ja by som rád bezpečne otočil 110.000 €
Práve teraz v tejto neistej dobe. (neistej v tom, čo bude s eurom) Ide to s hodnotou peňazí nezadržateľne dole a ani banky nevedia, čo s tým.
srska
19.04.11,10:40
A už si si zistila cez e-mail, ako zbohatnúť?
-----------------------------------------
Ja by som rád bezpečne otočil 110.000 €
Práve teraz v tejto neistej dobe. (neistej v tom, čo bude s eurom) Ide to s hodnotou peňazí nezadržateľne dole a ani banky nevedia, čo s tým.
a ty máš s tým problém, s tvojimi skúsenosťami?
jar88
19.04.11,10:43
a ty máš s tým problém, s tvojimi skúsenosťami?
Veď práve o tie skúsenosti sa jedná. Rozum nepustí.
srska
19.04.11,10:48
Veď práve o tie skúsenosti sa jedná. Rozum nepustí.
už si to mal mať dávno uderené v ryži, múke, bavlne, ........ a mať s toho 200 litrov
jar88
19.04.11,10:58
už si to mal mať dávno uderené v ryži, múke, bavlne, ........ a mať s toho 200 litrov
Myslím, že 800.000 € je viac, ako 200 litrov.
--------------------------------------------
Naviac si asi v mojom príspevku prehliadol slovko "bezpečne".
srska
19.04.11,11:01
Myslím, že 800.000 € je viac, ako 200 litrov.
--------------------------------------------
Naviac si asi v mojom príspevku prehliadol slovko "bezpečne".
a čo je na komoditách, ktoré idú furt dlhodobo hore nebezpečné? 800 litrov zo 110? sám tomu neveríš. iba ak na heráku
jar88
19.04.11,11:09
a čo je na komoditách, ktoré idú furt dlhodobo hore nebezpečné? 800 litrov zo 110? sám tomu neveríš. iba ak na heráku
Ten herák, je dosť zvláštna myšlienka, ako bezpečne otočiť 2000 €.
------------------------------------------------------------------
Ale čudujem sa ti, že ťa nezaujíma, ako a za akých podmienok, je možné urobiť z 2000 € 16.000 €. To je dobrý ročný plat.
-------------------------------------------------
Nevieš o čom to je, ale vieš, že je to hlúposť.:cool:
srska
19.04.11,11:15
Ten herák, je dosť zvláštna myšlienka, ako bezpečne otočiť 2000 €.
------------------------------------------------------------------
Ale čudujem sa ti, že ťa nezaujíma, ako a za akých podmienok, je možné urobiť z 2000 € 16.000 €. To je dobrý ročný plat.
-------------------------------------------------
Nevieš o čom to je, ale vieš, že je to hlúposť.:cool:
nepovedal som, že je to hlúposť ale ak by si mi ty sľuboval zo 100 litrov 800, tak určite by som ťa poslal za mojim najväčším nepriateľom aby si ho presvedčil o výhodnosti takejto investície.
jar88
19.04.11,11:16
a čo je na komoditách, ktoré idú furt dlhodobo hore nebezpečné? 800 litrov zo 110? sám tomu neveríš. iba ak na heráku
Veď skús tie zisky z komodít realizovať.:---
Až vtedy zistíš v akom zisku si, keď chceš peniažky dostať do hotovosti.
--------------------------------------------------------
Veľa ľudí špekuluje, ako dostať zo svetových búrz skutočnú hotovosť.
Keby na to niekto prišiel, Fed prestane tlačiť vzduchové doláre a máme po kríze.:D
skaspa
19.04.11,11:19
Ten herák, je dosť zvláštna myšlienka, ako bezpečne otočiť 2000 €.
------------------------------------------------------------------
Ale čudujem sa ti, že ťa nezaujíma, ako a za akých podmienok, je možné urobiť z 2000 € 16.000 €. To je dobrý ročný plat.
-------------------------------------------------
Nevieš o čom to je, ale vieš, že je to hlúposť.:cool:

nie hlúposť ale rovno blbosť; položme si otázku, či je 2000 Eur, ktoré zakladateľ témy požaduje, veľa? nie je! prečo teda nejde do banky, jedna mu určite tých 2000 Eur požičia; keby mu aj banka nepožičala, nech si požičia v nebankovke a nech to v nej preplatí aj dvojnásobne/trojnásobne, stále bude v zisku, lebo dokáže tých 2000 Eur zhodnotiť osem násobne; čo mu bráni takto získať peniaze? alebo nech niečo predá, veď bude mať z 2000 Eur 16 000 Eur, potom si to kúpi späť a ešte mu ostane na ďalšie investície a môže si kľudne ďalej osem násobne zhodnocovať;
jar88
19.04.11,11:20
nepovedal som, že je to hlúposť ale ak by si mi ty sľuboval zo 100 litrov 800, tak určite by som ťa poslal za mojim najväčším nepriateľom aby si ho presvedčil o výhodnosti takejto investície.
Ja som sľuboval 500 € a máme 800 € (zatiaľ)
Čo bude za rok, netuším. Možno aj 1.600 € (záleží na EU a ECB) čím budú dlhšie otáľať, tým bude lepšie
jar88
19.04.11,11:24
nie hlúposť ale rovno blbosť; položme si otázku, či je 2000 Eur, ktoré zakladateľ témy požaduje, veľa? nie je! prečo teda nejde do banky, jedna mu určite tých 2000 Eur požičia; keby mu aj banka nepožičala, nech si požičia v nebankovke a nech to v nej preplatí aj dvojnásobne/trojnásobne, stále bude v zisku, lebo dokáže tých 2000 Eur zhodnotiť osem násobne; čo mu bráni takto získať peniaze? alebo nech niečo predá, veď bude mať z 2000 Eur 16 000 Eur, potom si to kúpi späť a ešte mu ostane na ďalšie investície a môže si kľudne ďalej osem násobne zhodnocovať;
Banka ti nič nedá.
Osobne som to skúšal. Banka má len určité finančné produkty a tým to pre ňu končí. Sme v EU, nie v Amerike.
skaspa
19.04.11,11:29
Banka ti nič nedá.
Osobne som to skúšal. Banka má len určité finančné produkty a tým to pre ňu končí. Sme v EU, nie v Amerike.
nič v zlom, ale keď niekomu banka nepožičia 2000 Eur, tak takému človeku by som nezveril ani 10 centov; je pravda, že banka má pomerne prísne podmienky, ale už len pokiaľ máš čím ručiť, pokiaľ máš zamestnanie/pravidelný príjem, pokiaľ ako tak úspešne podnikáš, nie je problém dostať pôžičku 2000 Eur od banky; a stále tu máš nebankovky, ktoré ti požičajú, čo nejdeš tam? nebankovky nepýtajú osemnásobok pôžičky, takže budeš v zisku; alebo tu ide o to, preniesť riziko na "investora"?:rolleyes:
jar88
19.04.11,11:37
nič v zlom, ale keď niekomu banka nepožičia 2000 Eur, tak takému človeku by som nezveril ani 10 centov; je pravda, že banka má pomerne prísne podmienky, ale už len pokiaľ máš čím ručiť, pokiaľ máš zamestnanie/pravidelný príjem, pokiaľ ako tak úspešne podnikáš, nie je problém dostať pôžičku 2000 Eur od banky; a stále tu máš nebankovky, ktoré ti požičajú, čo nejdeš tam? nebankovky nepýtajú osemnásobok pôžičky, takže budeš v zisku; alebo tu ide o to, preniesť riziko na "investora"?:rolleyes:
Už som to tu na porade popisoval,
vložím do banky 100.000 €, ako záruku na pôžičku 20.000 € a banka sa ma začne pýtať, prečo si na to neminiete svoje peniaze, ale chcete risknúť naše.
------------------------------------------
Asi v tom bude nejaká habaďúra.
Ja som sa len pýtal, koľko chcú za to riziko úroku, ak majú v zálohe môj účet so 100.000 €
srska
19.04.11,12:11
Už som to tu na porade popisoval,
vložím do banky 100.000 €, ako záruku na pôžičku 20.000 € a banka sa ma začne pýtať, prečo si na to neminiete svoje peniaze, ale chcete risknúť naše.
------------------------------------------
Asi v tom bude nejaká habaďúra.
Ja som sa len pýtal, koľko chcú za to riziko úroku, ak majú v zálohe môj účet so 100.000 €
nože pouvažuj prečo si mohol byť nedôverihodný klient:---
jar88
19.04.11,15:54
nože pouvažuj prečo si mohol byť nedôverihodný klient:---
Že by si mi našepkal?
blavaciko
19.04.11,19:22
Dobrý deň,
Hľadám investorov na podnikanie: počiatočná investícia je 2000e - maximálna nie je ohraničená.
Výnos 8-násobný. Nereálne ? Nemyslím!
V prípade záujmu ma kontaktujte na adrese grekco.jan@gmail.com ...za jeden mail to určite stojí.

Zadavatel inzeruje MLM, 8 nasobny vynos ma byt za dva roky, nie za rok... celkom pekne napisany e-mail ale...
johnyth
20.04.11,02:23
Už si to konečne vyjasnime lebo vidím, že v tom máte chaos. Jediný dôvov prečo nechcem ísť do banky je ten - že mne peniaze osobne netreba. Ja hľadám ďalších biznis partnerov - ktorí chcú svoje peniaze zhodnotiť.
skaspa
20.04.11,06:17
Už si to konečne vyjasnime lebo vidím, že v tom máte chaos. Jediný dôvov prečo nechcem ísť do banky je ten - že mne peniaze osobne netreba. Ja hľadám ďalších biznis partnerov - ktorí chcú svoje peniaze zhodnotiť.
:eek:, to už máš zapojenú celú rodinu, všetkých kamarátov, známych, bývalých spolužiakov, susedov....??? rovno povedz, že hľadáš ďalšie ovce do stáda a z tej ich investície máš určite nejakú províziu; aj keď, ako píšeš, ti peniaze netreba; to ti nestačí 8 násobné zhodnotenie? jáááj zabudol som, ty si milovník ľudu a chceš, aby všetci zhodnocovali 8 násobne (len aby tlačiarne stihli toľko peňazí natlačiť)
marjankaj
20.04.11,06:30
Už si to konečne vyjasnime lebo vidím, že v tom máte chaos. Jediný dôvov prečo nechcem ísť do banky je ten - že mne peniaze osobne netreba. Ja hľadám ďalších biznis partnerov - ktorí chcú svoje peniaze zhodnotiť.

No keď tebe peniaze netreba, tak načo by si sa mal otravovať s nejakými neznámymi partnermi?:eek: Nech sa starajú sami.
Choď radšej na Bahamy a užívaj si.;)
Dantess
20.04.11,06:31
Už si to konečne vyjasnime lebo vidím, že v tom máte chaos. Jediný dôvov prečo nechcem ísť do banky je ten - že mne peniaze osobne netreba. Ja hľadám ďalších biznis partnerov - ktorí chcú svoje peniaze zhodnotiť.
Ako prepáč, ale táto veta hovorí jasne o tom, že sa jedná o MLM. Si myslíš, že sme tu na hlavu padnutí ? Práveže Ty tie peniaze veľmi chceš, preto si bol ochotný sa sem zaregistrovať a založiť túto tému. Tu nepíšu detičky, ale 90% z nás podnikajú, alebo sú účtovníci. Bež balamutiť svojich známych.

Ešte na začiatku podnikania mi jeden bankový maklér pracujúci pre OVB tiež povedal, že to nerobí pre peniaze, ale aby pomáhal ľuďom. Takú kravinu vypotiť. V podstate to isté si povedal aj ty. Alebo aký osoh budeš mať z toho ? Zvýšenie životnej karmy ?
jar88
20.04.11,06:32
Už si to konečne vyjasnime lebo vidím, že v tom máte chaos. Jediný dôvov prečo nechcem ísť do banky je ten - že mne peniaze osobne netreba. Ja hľadám ďalších biznis partnerov - ktorí chcú svoje peniaze zhodnotiť.
Som jeden z tých, čo ťa požiadali o bližšie info.
No ak by si napísal priamo do zadania témy o čo ide, určite by som nepýtal viac informácií.
--------------------------
Tak aby bolo jasné a vyjasnené a aby si v tom nabudúce nemal chaos,
nenazývaj to PODNIKANÍM.
Podnikanie je totiž úplne, ale úplne niečo iné.
pivko
20.04.11,06:38
Ďalší podvodník na porade:mee::mad: Ak máš naozaj taký nápad ktorý bude toľko vynášať tak si zober úver a dotoho:eek: Ale podľa mňa je to blud.
blavaciko
20.04.11,16:50
vyriesene?
caco
04.05.11,09:44
nj kam sa hrabali nebankovky zo 40%,ked tu získate 800%.nereálne???pre vás hej ,ale pre toho paka čo to sem uverejnil nie.
pár ludí ofiká a ejhla aký zisk!