miruka
18.04.11,15:42
Dobrý deň, chcela by som sa s Vami poradiť.Vyplňujem pre jedného zamestnanca Potvrdenie o výške príjmu pre Slovenskú sporiteľňu.Je tam uvedená kolonka na priemerný vymeriavací základ na úrazové poistenie.Chcem sa Vás opýtať, že či je to hrubá mzda zamestnanca, alebo nejaká iná suma.Ďakujem.
rodina1
18.04.11,13:46
Dobrý deň, chcela by som sa s Vami poradiť.Vyplňujem pre jedného zamestnanca Potvrdenie o výške príjmu pre Slovenskú sporiteľňu.Je tam uvedená kolonka na priemerný vymeriavací základ na úrazové poistenie.Chcem sa Vás opýtať, že či je to hrubá mzda zamestnanca, alebo nejaká iná suma.Ďakujem.
Stačí, keď si pozrieš Mzdový list zamestnanca, tam sú uvedené VZ pre každý druh poistenia, poprípade z Mesačného výkazu pre SP.
veronikasad
18.04.11,13:47
Dobrý deň, chcela by som sa s Vami poradiť.Vyplňujem pre jedného zamestnanca Potvrdenie o výške príjmu pre Slovenskú sporiteľňu.Je tam uvedená kolonka na priemerný vymeriavací základ na úrazové poistenie.Chcem sa Vás opýtať, že či je to hrubá mzda zamestnanca, alebo nejaká iná suma.Ďakujem.
mal zamestnanec aj príjmy z dohôd ?
miruka
18.04.11,13:49
Nie,nemal.
veronikasad
18.04.11,13:51
Nie,nemal.
Zober si mesačné výkazy do SP a spočítaj z nich. (spravidla je to hrubá mzda zamestnanca)
miruka
18.04.11,13:57
Ďakujem.
Mirica-LV
21.11.12,07:17
Zamestnankyňa bola celý rok do 1.11.12 na rodičovskej dovolenke a zároveň 1.11.12 aj rozviazala PP. v novembrovej výplate bude mať preplatenú nevyčerpanú dovolenku a systém mi nedal žiadne úrazové poistné. Môže mi prosím niekto potvrdiť správnosť?