tarzanka
18.04.11,17:46
Dobrý deň, ahojte.
Som zamestnaná na dohodu. Pracovné podmienky môj zamestnávateľ dodržal všetky, ale ja chcem od neho odísť pretože mám lepšiu možnosť práce. Môžem odstúpiť od dohody s týmto dôvodom? A keď nie, tak koľko je tam "odstupná doba" alebo ako to povedať. Prosím za odpovede. ďakujem :)
rodina1
18.04.11,15:57
Dobrý deň, ahojte.
Som zamestnaná na dohodu. Pracovné podmienky môj zamestnávateľ dodržal všetky, ale ja chcem od neho odísť pretože mám lepšiu možnosť práce. Môžem odstúpiť od dohody s týmto dôvodom? A keď nie, tak koľko je tam "odstupná doba" alebo ako to povedať. Prosím za odpovede. ďakujem :)
Neskúšala si sa so zamestnávateľom dohodnúť?
tarzanka
18.04.11,16:01
vieš čo on to ešte nevie, tak teraz neviem čo mám robiť... práca sa mi naskytla až v polovičke júna, preto teraz nwm že ked sa so mnou aj nedohodne tak mam vypovednu lehotu 2 mesiace??
KEJKA
18.04.11,16:15
nemáš vypovednú lehotu 2 mesiace,
Dohoda končí vykonaním práce.
aký termín máš uvedený v Dohode?
tarzanka
18.04.11,16:18
ja neviem, ked som ju vypisovala iba jeden dátum sa tám písal ale neviem ku ktoremu bodu že 31.12. , a ze nastup mam 06.04..... ja nemam ani dohodu doma...ach...
rodina1
18.04.11,16:25
vieš čo on to ešte nevie, tak teraz neviem čo mám robiť... práca sa mi naskytla až v polovičke júna, preto teraz nwm že ked sa so mnou aj nedohodne tak mam vypovednu lehotu 2 mesiace??
Pri dohode o vykonaní práce nie je výpovedná lehota.