erika2355
18.04.11,18:25
Dobrý večer chcem sa spýtať či môže zadržať zamestnávateľ mzdu na podnet pobočky v ktorej nemám zaplatenú splátku.Za odpoved vopred dakujem
veronikasad
18.04.11,16:40
Dobrý večer chcem sa spýtať či môže zadržať zamestnávateľ mzdu na podnet pobočky v ktorej nemám zaplatenú splátku.Za odpoved vopred dakujem
čo rozumieš pod zadržaním mzdy ? Nevyplatil ti celú mzdu, alebo časť z nej, na základe exekučného príkazu poslal exekútorovi ?
KEJKA
18.04.11,16:41
len ak je exekúcia - môj názor.
pobočka banky? Tá, v ktorej máš úver - tam to pripúšťam, závisí, akú zmluvu o pôžičke si podpísala.
erika2355
18.04.11,16:44
nie súvisí to s kredotnou kartou a dnes ked som tam volala že im to zaplatím po výplate v máji tak mi povedali že do zajtra a ked nie tak zavolajú zamestnávateľovi aby mi zadržali mzdu
KEJKA
18.04.11,16:47
aj ku kreditnej karte máš podpísané obchodné podmienky.
Ja mám tiež KK, mesačne musím debet vyrovnať - ale ak som zmeškala termín, tak to riešili sankčným úrokom. V tomto zmysle mám podpísané podmienky.
Telefonicky so zam-ľom nevybavia nič - musel by to dostať písomne s doložením exekučného titulu.
veronikasad
18.04.11,16:47
nie súvisí to s kredotnou kartou a dnes ked som tam volala že im to zaplatím po výplate v máji tak mi povedali že do zajtra a ked nie tak zavolajú zamestnávateľovi aby mi zadržali mzdu
neviem akú zmluvu máš podpísanú, "na zavolanie" ti určite zamestnávatel mzdu zadržať nemôže. Výplatu máš v hotovosti alebo ti chodí na účet ?
erika2355
18.04.11,16:50
už sa mi to stalo a pekne sme sa dohodli zablokovali kartu a po zaplatení teraz robia toto
erika2355
18.04.11,16:51
výplata mi chodí na učet raz sa mi to už stalo a dohodli sme sa zablokovali mi kartu a po zaplatení mi ju odblokovali a všetko bolo ok
veronikasad
18.04.11,16:54
výplata mi chodí na učet raz sa mi to už stalo a dohodli sme sa zablokovali mi kartu a po zaplatení mi ju odblokovali a všetko bolo ok
s tým ale zamestnávatel nemá nič spoločné, ten výplatu na účet poslal ...
erika2355
18.04.11,16:57
ale ono sa jedná o nasledujúcu výplatu ktorá mi bude vyplatená v máji
KEJKA
18.04.11,17:00
ved ti teda zasa zablokuju kartu a bude.
Vyplata príde na účet tým sa tvoj dlh vyrovná
a banka kartu odblokuje.
Zamestnávateľ s tým nemá nič.
erika2355
18.04.11,17:03
kartu mám z inej pobočky nie z banky kam mi chodí výplata to platím šekom ale ja si tiež myslím že zamestnávateľ s tým nemá nič
a dakujem