Ericsoft
19.04.11,14:33
Ahojte, akým spôsobom riešite nahodenie položiek do skladu v alfe, keď nemáte žiadny doklad o ich obstaraní, nákupnú cenu ani dodávateľa...

thx
Mila123
19.04.11,12:43
Prepáč, ale ten tovar, či materiál čo Vám dôjde bez DL???? čo prípadné rozdiely??? a dohodnutá cena???? mne z toho jednoznančne vychádza, že ten tovar, či materiál je akýsi kradnutý?????xixixi
ladyrs
19.04.11,12:46
materiál mohol byť napr aj darovaný,ale aj v tom prípade treba o ňom účtovať,inak sa ti to na sklad nedostane
Mila123
19.04.11,12:49
materiál mohol byť napr aj darovaný,ale aj v tom prípade treba o ňom účtovať,inak sa ti to na sklad nedostane
OKi....ale existuje aj darovacia zmluva......v ktorej by mohla byť cena...ak nie, tak si zistite napr. u Vašej konkurencie, akú cenu majú, popr. vedú a za takú predávajte aj Vy.....nebudete mať náklad , nič viac, ale dokladovo to bude vyriešené....a zaženiete prípadné problémy....mňa napadá napr. RÚVZ, popr. polícia....už som čokoľvek zažila....tak opatrnosti nie je nikdy dosť...
ladyrs
19.04.11,12:58
samozrejme,súhlasím s tebou ..... zadávateľ je zrejme začiatočník a/alebo nemá skúsenosti s "napríjemkovaním" inak,ako z dod.faktúry
Ericsoft
19.04.11,13:50
Áno, som začiatočník. Ďakujem za info. Ide o tovar ktorý leží skladom už dlhé roky, a je problém dopracovať sa k dodacím listom či cenám.
ladyrs
19.04.11,14:49
Áno, som začiatočník. Ďakujem za info. Ide o tovar ktorý leží skladom už dlhé roky, a je problém dopracovať sa k dodacím listom či cenám.

ak je to tzv. inventúrny prebytok,tiež treba o tom účtovať
Ericsoft
20.04.11,11:19
Taká neformálna otázka, nájde sa tu niekto kto by vedel a bol ochotný raz za čas zodpovedať nejakú "banálnuô otázku z účtovníctva? Nechcem totiž zakaždým vytvárať novú tému, a nie vždy nájdem odpoveď v histórii..

Mohlo by to byť cez icq, či skype či maily...

Na oplátku by som ja poradil v oblasti počítačov, IT, alebo pomohol pri výbere či ponúkol zvýhodnené ceny, služby..

stačí napísať na obchod@ericsoft.sk alebo 390-442-309 či skype libenriko.

Ďakovala