peta055
20.04.11,19:20
Mohli by ste mi poradiť, dokedy treba poslať zamestnancovi, ktorý skončil pracovný pomer, zápočtový list, evidenčný list dôchodkového poistenia a potvrdenie o zdaniteľnej mzde? ďakujem
Mila123
20.04.11,17:23
ELDP do 3 dní,(novinka, niekedy bolo po ukončení výplaty myslím 15 dní...ale sankcia zo strany SP nie je...aspoň tu pod Tatrami).... zápočet rokov pri výstupe, t.j . posledný pracovný deň a potvrdie o zdan. mzde dávame po poslednej výpalte...ale ak firma niečo vypláca aj po ukončení PPV , tak máš termín 15.02. po uplynutí roka....(hádam sa nemýlim)....
peta055
20.04.11,17:28
ELDP do 3 dní,(novinka, niekedy bolo po ukončení výplaty myslím 15 dní...ale sankcia zo strany SP nie je...aspoň tu pod Tatrami).... zápočet rokov pri výstupe, t.j . posledný pracovný deň a potvrdie o zdan. mzde dávame po poslednej výpalte...ale ak firma niečo vypláca aj po ukončení PPV , tak máš termín 15.02. po uplynutí roka....(hádam sa nemýlim)....
Myslíš, že je veľký problém, keď všetko posielam naraz po poslednej výplate a všetkých odvodoch?
rodina1
20.04.11,17:29
Myslíš, že je veľký problém, keď všetko posielam naraz po poslednej výplate a všetkých odvodoch?
Nie, nie je to problém ...
Vincentka
20.04.11,17:41
Ja odovzdávam zápočtový list až vtedy, keď mi zamestanec odovzdá výstupný list na ktorom má vysporiadané všetky podlžnosti voči zamestnávateľovi (vrátené pracovné pomôcky a pod.).
Niektorí si jednoducho odídu a nechajú veci tak - a po mne "potopa". Takým ho vystavím a počkám (neposielam) až ho budú potrebovať, však si poň prídu - nech si dajú tú námahu dať svoje veci do poriadku a potom dostanú zápočtový list.
Ostatné neviem ako - to majú kolegyne...