Jana1303
20.04.11,22:10
Pekný večer, vie mi niekto poradiť ako odošlem mesačný výkaz do VšZP keď majiteľ firmy si nainštaloval certifikát na svoj počítač a mne ho preposlal e-mailom. Prosím o podrobný popis ako nainštalovať certifikát a všetko k tomu potrebné. :confused::confused::confused:
mizu24
21.04.11,11:16
Paula
08.07.11,13:15
Tí, ktorí exportujete MV do VšZP z OLYMPu, hlási vám teta poisťovňa v súčasnosti chybu ohľadom počtu znakov v názve zamestnávateľa ? Že vraj max. 30 môže byť, ja nemám ani polovicu a kričííííííí :cool:.
Ďakujem za informáciu.
srska
08.07.11,13:19
Tí, ktorí exportujete MV do VšZP z OLYMPu, hlási vám teta poisťovňa v súčasnosti chybu ohľadom počtu znakov v názve zamestnávateľa ? Že vraj max. 30 môže byť, ja nemám ani polovicu a kričííííííí :cool:.
Ďakujem za informáciu.
hlási aj pri exporte z pohody - ale mne len doplniť e-mail + telefónne číslo. po doplnení export do podateľne všzp prebehol korektne.
Lucia Červenková
08.07.11,13:26
hlási aj pri exporte z pohody - ale mne len doplniť e-mail + telefónne číslo. po doplnení export do podateľne všzp prebehol korektne.
detto, tiez som musela doplnit mail a to uctujem v money. Na to, ako tam doplnit tuto informaciu hned pri exporte, som neprisla, musela som ju "rucne" prepisovat v exportovanom subore.
srska
08.07.11,13:29
detto, tiez som musela doplnit mail a to uctujem v money. Na to, ako tam doplnit tuto informaciu hned pri exporte, som neprisla, musela som ju "rucne" prepisovat v exportovanom subore.
v pohode som to musel pridať do nacionálií spoločnosti, potom vytvoriť export a potom načítanie do podateľne. všzp tvrdo žiada mailový + telefónny kontakt na platiteľa v mv. (novinka:))
Paula
08.07.11,13:30
hlási aj pri exporte z pohody - ale mne len doplniť e-mail + telefónne číslo. po doplnení export do podateľne všzp prebehol korektne.


Aha :)....boli v tom chybovom hlásení dva riadky, ten s e-mailom ma ešte viac zmiatol. Dík

P.S.: Podarilo sa.
Lucia Červenková
08.07.11,13:32
v pohode som to musel pridať do nacionálií spoločnosti, potom vytvoriť export a potom načítanie do podateľne. všzp tvrdo žiada mailový + telefónny kontakt na platiteľa v mv. (novinka:))

Pridala som mailovy kontakt v nastaveni agendy. Ci mi to bude tahat do exportu si overim buduci mesiac. (alebo poslem opravny vykaz :D)
srska
08.07.11,13:34
Aha :)....boli v tom chybovom hlásení dva riadky, ten s e-mailom ma ešte viac zmiatol. Dík
po exporte si otvor dátový súbor mv v poznámkovom bloku a kukni či to máš ok. a potom odošli na podateľňu všzp.