babicka1
21.04.11,00:06
ahoj stiahla som si " file type mechanik " aj microsoft fix it center ukázalo mi tam vela chýb ale keby som ich chcela opravit musela by som si ten program najprv kúpit nie je niečo podobné zadarmo čo by mi opravilo chyby v notebooku podporované windows XP mala som aj norton sekurity ten mi zistil 1100 chýb ale tiež by som si ho musela najprv kúpit aby mi dal do poriadku chyby a iné veci ktorým nerozumiem mám aj ccleaner ale ten mi vyčistí registre,ale každý den mi čistí to isté tak neviem či mi pracuje dobre dakujemn za radu
newmi
21.04.11,05:35
a akeho druhu su tie chyby? Ja osobne pouzivam kombinaciu CCleaner + spybot search and destroy + avira antivirus a odstrani to vsetky chyby, spyware, virusy,....
ladon
21.04.11,05:36
skus pozriet toto:

warebuzz.com/downloads/file-type-mechanik-full-free.html
newmi
21.04.11,05:38
no moc by som tu newarezoval, aby si tym ten pocitac nezasvinila este viac
ladon
21.04.11,05:57
...skor som to myslel tak ze su tam nazvy programov ..
KoxXxo
21.04.11,06:07
Juraj Tlach
22.04.11,06:35
Ale opatrne, pozor čo meníš alebo mažeš. Je jednoduché robiť úpravy v pc, ale dokážeš to tiež aj vrátiť? :)
babicka1
22.04.11,14:30
newmi používaš aj čistič ,alebo iba registre prečistíš? ja ked prečistujem registre tak každý den čistím to isté neplatná alebo prázdna trieda súboru neviem kde sa to tam stále berie,ale ked som si dala microsoft fix tak mi ukázalo väčšinou pri esete,ale nie vírusiani nič podobné sú to väčšinou chyby že nemám spustený fireval a brány ,ja moc tomu nerozumiem,že mám nezabezpečený prístup neviem,čo mám s tým robit.
babicka1
22.04.11,15:04
Problémy zistené Stav
Zabránenie spusteniu údajov je vypnuté Pevná Iné riešenie
Otázky skontrolovať Stav
Nastavenie politiky ukladania do vyrovnávacej pamäte pre dočasné internetové súbory nie je optimaliz Kontrolované Iné riešenie
Povolené miesto na disku pre dočasné internetové súbory nie je optimalizované Kontrolované Iné riešenie
Počet povolených súčasných pripojení na server sa zmenil Kontrolované Iné riešenie
Nastavenie zabezpečenia Kontrolované Iné riešenie
Blokovanie automaticky otváraných okien je vypnuté Kontrolované Iné riešenie
Filter SmartScreen sa vypol
toto sa mi ukázalo teraz pri kontrole
Juraj Tlach
23.04.11,07:13
Čo vlastne chceš urobiť? Alebo dosiahnuť? Vedel by som o jednom programe, ktorý by ti pomohol a dokonca aj vysvetlil čo robíš alebo čo by si mala robiť, ale na čo ti to je? Máš nejaké problémy s pc? Ide pomalšie, alebo ti vyskakujú ti nejaké hlášky pri nabehnutí pc, alebo ti padá....? Načo robiť úpravy, zahlcovať pc ďalšími a ďalšími programami len preto, že ti ukáže nejakú chybu, ktorú treba vyriešiť, keď všetko funguje ako má? A ešte pre niekoho, kto o tom nemá ani pary!? Tak ešte raz, čo chceš dosiahnuť?
babicka1
23.04.11,18:09
ahoj to iba preto lebo niekedy ako napríklad teraz mi strašne pomali načitáva to sa nedá vydržat signál mi hlási výborný potom musím bezdrôtovú siet odpojit a znova pripojit inak to nejde potom sa to rozbehne
Juraj Tlach
23.04.11,18:26
Čo antivirák? čo používaš? vyskúšala si, či to nemáš zavírené?
Juraj Tlach
23.04.11,18:30
Môže ti niečo bežať na pozadí. Prekontroluj.
babicka1
23.04.11,18:35
eset not 32 a kontrolujem aj s malwarebytes anti malware
Juraj Tlach
23.04.11,18:41
našli?
Vlado40
23.04.11,18:42
Ja okrem antivirusového programu používam iba Ad-Aware a Spybot a stačí to.

http://www.lavasoft.com/single/trialpay.php

http://fileforum.betanews.com/detail/Spybot-Search-Destroy/1043809773/1

Netreba klikať a sťahovať všetko čo má reklamu.Niekedy menej znamená viac.Zbytočne veľa programov brzdia hlavne pomalšie PC.
Juraj Tlach
23.04.11,18:43
ďalších pár aplikácii.
Juraj Tlach
23.04.11,18:46
Vo všeobecnosti netreba ani jednu dokonca ani antivirus. Stačí firewall a vedieť narábať s ním. Tu máš niečo, nerob úpravy, len si over, či ti niečo nejaký napr.adware nebeží na pozadí a nežerie tak pripojenie. http://www.hijackthis.de/cz
babicka1
23.04.11,19:31
nenašli nič tak neviem čo to je
Juraj Tlach
23.04.11,19:39
Určite? Stiahnuť, nainštalovať, spustiť ako správca z inštalačného adresára a uložiť log súbor, ktorý sa potom nahraje a analizuje. Z plochy to spúšťať nefunguje.
newmi
23.04.11,19:40
moment, tebe pomaly nacitava stranky a odpojuje ta od wifi? Ale to moze byt problem routera alebo internetoveho pripojenia a nie problem v pc
Juraj Tlach
23.04.11,20:21
Môže.
babicka1
23.04.11,21:16
ano nepripojí ma ale signál ukazuje výborný a ukáže sa mi tabulka nemôže vás pripojit k sieti potom si ho odpojím a pripojím
babicka1
23.04.11,22:12
dala som si ešte raz skontrolovat s malwarebytesom úplnú kontrolu a našlo mi tri infekcie ktoré mi dalo do karantény
newmi
24.04.11,09:57
hento robi aj mne obcas ohladom toho pripojenia. U mna je problem blby router, holt smejd za 20€, zo zaciatku isiel OK ale teraz uz katastrofa a specialne ak mas Windows Vista to robi strasnu neplechu.
Juraj Tlach
25.04.11,05:24
Problém je v tom, že akonáhle sa v pc objaví vir, do karantény ide väčšinou aj so súborom, ktorý môže byť kriticky potrebný. Dá sa to riešiť reinštaláciou daného programu. Ativir, ak nájde vir taktiež môže odpojiť internet. Ohľadom mňa verím, že to máš riadne zavirené a treba odborníka, aby ti to vyčistil. A ešte taká drobnosť, ak ti súbory popresúvalo do karantény, nie je vylúčené, že vírus nie je v pc aj naďalej :)
kamowski
08.05.11,15:44
typujem ten router. Máš síce dobrý signál ale k routeru. Ďalej na net je to horšie. Takže buď ho musíš stále reštartovať alebo kúpiť nový. Existuje aj druhá možnosť, chyba u poskytovateľa internetu, že ti jednoducho vypadáva signál. To si overíš ak pc spojíš s routerom priamo cez kábel a zistíš, či máš aj takto problém.