Dantess
21.04.11,15:15
Ahojte, hľadám nejakú knihu, alebo článok na nete, kde by sa písalo o tom ako rozširovať svoj biznis. Na čo dávať pozor a de facto ako správne rásť. V lete otvárame ďalší salón a budeme mať spolu asi 5-6 zamestnancov a tak sa všetko niekoľkonásobne sťaží. Preto chcem byť pripravený. Keď zvyknem hľadať na nete niečo iné, tak podobné témy mi zvyknú vyskočiť, no dnes sa mi nedarí nič dobré nájsť.

Dík za každý link, poprípade radu
j.sch
22.04.11,05:16
Myslíš že je na to aj kniha ??

Ak áno potom posuň správu ... ja som riadil aj vyše 20 ľudí .. a učil sa na vlastných chybách . ale je pravda že chyby druhých sú lacnejšie !!!
Indeed
22.04.11,06:06
V knihach sa dá čitať o roznych TEORIACH.

jednou z nich je aj vedenie kolektivu , resp. budovanie teamu či vychovavanie lídrov

o týchto temach sa rozpisuje napr. John C.Maxwell, či Stephen Covey, alebo Anthony Robbins.

je to prijemné čítanie, motivujúce , hlavne ak pri čítaní knihy zistiš, že suhlasiš s autorom v tom čo píše.

Avšak slovenských zamestnancov treba motivovať klasicky slovensky, cukrom a bičom.

Spoliehať sa na nejakú osobnostnú vyzretosť zamestnancov, či nejaký fair-play, či duch team-player, nato sa spoliehať moc neda si myslím.
Dantess
22.04.11,06:10
hej hej, naša mentalita je iná, ale chcem vedieť o tejto problematike aspoň niečo... Určite si pozriem tvorbu tých autorov